Vyhrajte balíček pro osvěžující letní pití

Stock
Konec soutěže
Celková cena výher
2000 Kč
Počet výherců
1
Jednoduché svěží ‚LETNÍ PITÍ‘ hotové během okamžiku!

Zapojte se do soutěže o originální balíček 2x Gordon’s gin, 2x Fernet Stock, Captain Morgan Tiki, 2x Božkov, ze kterého zvládnete připravit jednoduché letní pití během okamžiku.

Hledáte inspiraci na originální, ale jednoduché osvěžující drinky, které zvládnete připravit ze zcela dostupných ingrediencí i u vás doma? Není nutné investovat velké množství peněz, abyste překvapili hosty skvělými koktejly jako od barmana. Naservírujte si barevnou paletu svěžích koktejlů podle profesionálních barmanů, za které se rozhodně nebudete muset stydět.

Fernet Stock         

Svou originální recepturu nezměnil Fernet Stock od roku 1927. Jeho hořkobylinná chuť vyniká například v kombinaci s tonicem, s nímž vytváří legendární drink Fernet Stock Bavorák. Orosená sklenice Bavoráka dokáže především v létě perfektně osvěžit a bylinný základ napomáhá k lepšímu trávení. Zkuste i moderní verzi ve formě spritzu.

Fernet Stock Bavorák

Velkou sklenici naplňte ledem. Zalijte tonicem a dolijte panákem Fernet Stock. Ozdobte plátkem citronu.

VIDEONÁVODY: https://www.youtube.com/watch?v=HIk_9UhmGMg

Stock

Stock

Gordon’s Gin

Značka Gordon’s se pyšní certifikátem, který dovoluje podávat gin na britském královském dvoře. Jeho vynikající chuť si můžete vychutnat jak v podobě London Dry tak i v ochucené verzi Premium Pink.

Gordon’s Gin & Tonic

Naplňte vysokou sklenici ledem a zalijte panákem Gordon’s Gin. Dolijte tonicem, promíchejte a vložte snítku rozmarýnu.

Stock

Stock

Božkov

Nejoblíbenější značka lihovin v Česku letos slaví 100. výročí. Božkov pijeme ji s těmi, s nimiž jsme sami sebou, a proto věřte, že vaši kamarádi ocení něco tak jednoduchého a tak efektního, jako je spojení s Božkova a oblíbeného nealko nápoje.

Božkov Cola

Sklenici naplňte ledem a zalijte panákem Božkov Originál. Přilijte colu, vložte do sklenice pár plátků limety a zamíchejte.

VIDEONÁVODY: https://www.youtube.com/watch?v=eDt7_FhnQAY

Stock

Stock

Captain Morgan Tiki

Novinka letošního léta ve flotile Captain Morgan vás při prvním ochutnání přenese do Tiki baru na slunnou pláž a oslní vás šťavnatostí ananasu a manga. Spirit Captain Morgan Tiki je vytvořen na bázi jamajského bílého rumu, jeho chuť si oblíbíte ve spoustě originálních long drinků.

Naplňte vysokou sklenici ledem, zalijte 4 cl Captain Morgan Tiki. Dolijte 15 cl citronové limonády (např. Sprite, 7up) a ozdobte limetou.

VIDEONÁVOD:

https://www.youtube.com/watch?v=YPd0Y8Xptng

Stock

Stock

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Jaroslav Š******, Kladno

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)