Vyhrajte dárkový balíček francouzské kosmetiky Thalion

Thalion
Konec soutěže
Celková cena výher
2166 Kč
Počet výherců
1

Dárkový balíček luxusní francouzské kosmetiky Thalion obsahuje:

Zklidňující a revitalizační sérum na citlivou pleť Oligozen Revitalizing Comfort Serum 30 ml - 1223 Kč

Sérum s dvojím účinkem: zklidnění a revitalizace. Snižuje citlivost pleti a předchází stárnutí. Obsahuje Oligosource, koncentrát oligosacharidů z červené řasy, který pleť chrání před vnějšími vlivy.

Zklidňující krém na citlivou pleť Oligozen Skin Perfecting Cream 50 ml - 943 Kč

Zeleně zbarvený krém zakrývá zarudnutí, posiluje obranyschopnost pleti a snižuje citlivost. Obsahuje Oligosource, koncentrát oligosacharidů z červené řasy, který pleť chrání před vnějšími vlivy. Pro citlivou a začervenalou pleť.

Thalion

Thalion

Společnost Beautysense s.r.o. je výhradním dovozcem luxusních kosmetických značek Pevonia, Medicalia, Thalion, Mii, Lashfood a Beauty Image pro Českou a Slovenskou republiku.

Snažíme se držet tří hlavních pravidel: bezpečná krása, respekt k životnímu prostředí a krásný pocit.

 Francouzská kosmetika Thalion:

Moře je veliká a mimořádná zahrada, která drží naše vzpomínky a naši historii. Je domovem hojných forem života, léčivý zázrak: mořské řasy nasávají vodní živiny a využívají je k vývoji látek s mimořádnými vlastnostmi. 

Laboratoře Thalion pečlivě vybírají a sklízejí nejbohatší mořské řasy, které rostou v Iroiském moři, v Bretani ve Francii, jenž je na seznamu světové sítě biosférických rezervací UNESCO. Mořské řasy jsou zpracovány během 24 hodin od sklizně, a tak jsou zachovány obsažené účinné látky v nejvyšší koncentraci. Toto know-how nabízí veškeré kvality řas a integruje je do jedinečných přípravků.

Vysoká koncentrace minerálních solí, stopových prvků, vitamínů a aminokyselin obsažených v mořských řasách sytí výrobky Thalion účinnými látkami, které obnoví krásu pleti.

Thalion , moderní kosmetika z moře.

Thalion

Thalion

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Kamila T******, Cheb

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)