Vyhrajte dárkový balíček produktů značky Sencor

Sencor
Konec soutěže
Celková cena výher
2000 Kč
Počet výherců
1

SENCOR dnes sází na několik trendů a právě tím je na trhu výjimečný. V první řadě je to šířka sortimentu. Tak jako v Japonsku v sedmdesátých letech, tak i na počátku třetího tisíciletí po celém světě (SENCOR dnes dodává své výrobky do více než 55 zemí světa), reaguje SENCOR na každý podnět, který současný život přináší a neustále rozšiřuje portfolio svých výrobků, kterých je dnes už více než tisíc   šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň, domácnost, zdraví a krása) a měsíc co měsíc přibývá několik nových. A tak zatímco ostatní značky o inovacích neustále mluví, SENCOR je pravidelně promítá do své nabídky.

FM modulátor Sencor SWM 5858

Nejvyšší model FM modulátorů Sencor SWM 5858 je vybaven LCD obrazovkou s úhlopříčkou 4,7 cm, která zobrazuje hlasitost, FM frekvenci, jména přehrávaných skladeb i volajících. SWM 5858 umí přehrávat hudbu z Bluetooth, USB disku, microSD karty či z AUX vstupu přes klasický sluchátkový konektor. FM modulátor podporuje formáty MP3, WMA i vysoce kvalitní FLAC nebo WAV. Specifikem SWM 5858 jsou tři USB konektory. První je umístěn z boku ovládacího panelu modulátoru a slouží k vložení USB disku s hudbou. Ovládací panel je spojený se základnou v autozapalovači nastavitelným ramenem, které umožňuje jej přizpůsobit do jakékoliv polohy vhodné pro řidiče či spolujezdce. Další dva USB konektory jsou umístěné v základně vložené do autozapalovače a umožňují nabíjení nabíjecím proudem až 2,4A a rychlé QC 3.0 napájení, kterými nebývají vybaveny ani moderní automobily s integrovanými USB konektory. 

FM modulátor Sencor SWM 5858 má leskle černý povrch, k chytrému telefonu se připojuj pomocí Bluetooth verze 4.2 a dík zabudovanému mikrofonu poslouží i jako HandsFree při volání. Pro milovníky kvalitního zvuku je vybaven i ekvalizérem, pomocí kterého je možné nastavit různé zvukové profily dle přehrávaného hudebního žánru.

Sencor

Sencor

Žehlení nasucho i namokro

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 5500GD si rozhodně zaslouží přívlastek multifunkční. Disponuje žehlicími plochami z titanu o velikosti 90 x 35 mm, které rychle a rovnoměrně rozvádějí teplo po celé délce vlasů. Součástí výbavy je i připínací kartáč, který rozčesává vlasy při žehlení, aby byl finální účes jednoduše dokonalý. Žehličku je možné použít na suché i mokré vlasy, přičemž vhodné teplotní nastavení si můžete zvolit až v rozmezí 14 stupňů od 100 do 230 °C.

Sencor

Sencor

SEP – 636 – Pohodlná sluchátka SENCOR SEP 636 jsou příjemně nositelné díky koženkovému polstrování, nízké váze a stylovému modernímu designu. Sluchátka využijete nejen při poslechu své oblíbené hudby. Mají výborné odhlučnění, tudíž váš poslech nebude rušen hlukem z okolí. Díky odnímatelnému kabelu jsou perfektně skladná a díky frekvenčnímu rozsahu 20Hz až 20kHz si s nimi užijete prima party.

Sencor

Sencor

Pro správnou odpověď na soutěžní otázku si dojděte na www.sencor.cz.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Bedřich D******, Klatovy

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)