Vyhrajte dárkový voucher na řemeslné gelato FAMILATO!

Konec soutěže
Celková cena výher
2578
Galerie
FAMILATO
FAMILATO
FAMILATO
FAMILATO
FAMILATO
Možnosti
Jahoda
Malina
Neautorizované
0
Odstavec
Zasoutěžte si o 11 balení různých druhů řemeslně vyrobeného gelata FAMILATO plného čerstvého farmářského mléka a smetany.

Rozplývejte se při příchutích Slaný karamel, Chai Latte, Mák, Piña colada (vegan), Citrónový koláč, Belgická čokoláda, Jahody (vegan), Madagaskar vanilka, Mango, Pistácie. Vychutnejte si doma poctivé gelato v atraktivních kelímcích.

Naše gelato v kelímcích edice Familato můžete nyní koupit i na kosik.cz a na https://www.rohlik.cz/.

PURO vzniklo z lásky k jídlu a přírodě. Z pocitu a jedinečné příležitosti dělat přesně to, co mě baví: kreativita, zvědavost objevovat a kombinovat nové chutě. Manuálně vyrábět produkt, který je zároveň jednoduchý, ale i komplikovaný, studený i teplý, neuvěřitelně různorodý, dokáže potěšit, zvednout náladu, dodat pozitivní energii, zchladit v parném dni, ale i zahřát během dne studeného. To je PURO GELATO.

Studovala jsem vysokou školu v Německu a poté v Itálii na nejprestižnější škole výrobu řemeslného gelata. Poznávala jsem důkladně poctivé procesy vzniku, porovnávala produkty, pracovala s nejlepšími profesionály. Věnuji se aktivně gastronomii a úspěšně v ní několik let podnikám i v zahraničí. Po mnoha letech studia, kariéry a práce v gastronomii nastal čas věnovat se mé vášni. Gelato miluji a je mojí snahou přiblížit tento pocit vám všem!

Chci se podělit o tajemství poctivé práce, kreativity, nekompromisního výběru surovin, dodavatelů a lásky k tomu, co dělám. Přijďte se podívat. Přijďte ochutnat.

Více o nás na http://www.purogelato.cz/.

Počet výherců
1
Soutěžní otázka
V jaké příchuti si můžete pochutnat na gelatu FAMILATO?