Vyhrajte výživný koktejl Formula 1 od Herbalife v nové příchuti Café Latte

Herbalife
Konec soutěže
Celková cena výher
3600 Kč
Počet výherců
3
Výživný koktejl Formula 1 od Herbalife v nové příchuti Café Latte pro tři z vás

Káva může mít na zdraví pozitivní vliv, a to díky obsahu kofeinu a dalších živin jako jsou vitamin B2 (riboflavin) a B3 (niacin), hořčík, draslík nebo antioxidanty. Avšak není káva jako káva. Oblíbené dochucované kávové nápoje obsahují pouze zanedbatelné množství kofeinu a dalších zdraví prospěšných látek a zdravotní benefity jsou v jejich případě tedy spíše nulové. Takové nápoje navíc nejsou vhodné ani při redukčních dietách nebo zdravém životním stylu, jelikož přidané látky zpravidla zvyšují jejich kalorickou hodnotu. Pokud jste milovníkem těchto pochoutek, nemusíte se obávat, nabídneme vám řešení, které uspokojí vaše chuťové buňky a zároveň skvěle doplní vyvážený jídelníček.

Ochutnejte koktejl Formula 1 s novou příchutí Café Latte, který je vyroben z veganských přísad, neobsahuje lepek ani žádná umělá barviva.  Obsahuje vysoce kvalitní proteiny, prospěšnou vlákninu
a nezbytné vitamíny a minerály.  Již v jedné dávce dodáte tělu 25 vitamínů a minerálů, například hořčík, vitamin D, C, chrom, selen nebo zinek.

Herbalife

Herbalife

O Herbalife Nutrition

Herbalife Nutrition je celosvětová výživová společnost, jejímž cílem je učinit svět zdravější a šťastnější. Svoji misi v oblasti výživy plní již od roku 1980 a pomocí skvělých výživových produktů a programů mění životy lidí. Společně s nezávislými distributory jsme odhodláni poskytovat řešení celosvětových problémů, jako jsou špatná výživa a obezita, stárnoucí populace, rostoucí náklady na veřejnou zdravotní péči a nárůst počtu podnikatelů všech věkových skupin. Nabízíme vysoce kvalitní, vědecky podložené produkty, z nichž se většina vyrábí v zařízeních provozovaných společností Herbalife Nutrition, individuální koučink s nezávislým distributorem společnosti a komunitní přístup, kterým podporujeme a motivujeme zákazníky ke zdravějšímu a aktivnějšímu životnímu stylu.

herbalife

herbalife

Více informací naleznete na www.herbalife.cz

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Mária V******, Zlín
Marcela K************, Jablonec nad Nisou
Dominik S*******, Jičín

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)