Výlet do světa krásy s INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA

redakce
25. Únor 2019

Pro všechny ženy, které se rády opečovávají a dbají na svůj vzhled, máme skvělou zprávu. Poprvé v historii se spojily dva největší veletrhy kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a zdravého životního stylu, aby vám nabídly tu nejlepší péči. Pojďte se s námi vydat na dámskou jízdu plnou nejen nových zkušeností získaných od profesionálů ze všech beauty oborů. Dobré zprávy nekončí - oba veletrhy se budou konat na jednom místě a za jedno vstupné. Všechny ženy se potřebují čas od času rozmazlovat a právě nyní přichází ta pravá příležitost. Pečujte nejen o vaši tvář a tělo, ale i o duši. A díky veletržním slevám navíc ušetříte.

Neváhejte a navštivte ve dnech 15. - 16.3. 2019 výstaviště PVA PRAHA EXPO v Letňanech. Právě tam si vás totiž budou veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA hýčkat. Nechte se rozmazlovat nabídkou stovek vystavovatelů, kteří zastupují stovky prestižních značek. Zatímco první z veletrhů představí novinky z nehtového designu, kadeřnictví a dalších oborů spojených s krásou, ten druhý se zaměřuje na současné trendy v kosmetických oborech, jakými jsou například anti-aging, dermatokosmetika, modelace postavy, wellness, relaxace, manikúra, pedikúra a zdravý životní styl.

Výhoda veletrhů spočívá v možnosti vyzkoušení si přímo na svém těle, co vám bude slušet, vonět, zkrátka vyhovovat nejvíce. Můžete si zde téměř vše prohlédnout na vlastní oči a dokonce si odnést parádní dárek přímo na svém těle. Odborníci vám nalakují nehty nádhernými barvami z jarní kolekce Shellac od značky CND.

Veletrhy nabízejí doprovodný program plný zajímavých aktivit. Čekají na vás soutěže nehtového designu Czech NAIL CUP či atraktivní soutěž špičkových holičů BarberBattle. Těšit se též můžete na Mezinárodní mistrovství České republiky v malování na tělo BodyArt Czech 2019. Tím však program nekončí - chystá se 13. ročník týmové soutěže Pavla Bauera Creative Image Team 2019 nebo přehlídka plavek Fashion Island od předních modelek a vítězek soutěží krásy. Milovnice dlouhých řas potěší soutěž prodlužování řas Gold Lashes 2019 a k vidění bude i Mistrovství ČR v make-upu. A nakonec nahlédnete i pod pokličku moderního mikrobladingu. Předprodej vstupenek a další informace k veletrhům najdete na webu veletrhu. 

Soutěž o 20 vstupenek na veletrhz Interbeauty Prague a World of Beauty & SPA

Soutěžte s námi o 20 vstupenek na veletrhy Interbeauty Prague a World of Beauty & SPA

Soutěžní otázka: Kde se letos na jaře poprvé koná jedinečný souběh veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & SPA?

a) PVA EXPO Praha v Letňanech

b) Veletrhy Brno

c) Výstaviště Lysá nad Labem

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 10.3.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.