NEWS & ARTICLES

Vytvořte si originální Stabilo diář a každý den bude vydařený

Zvýrazňovače, fixy a linery STABILO vnesou barvy, systém a pořádek do vašich diářů. Není nad to s fixem Pen 68, zvýrazňovačem BOSS Original a inkoustovým linerem point 88 v ruce řádek po řádku pečlivě zaznamenat, označit a barevně odlišit jednotlivé osobní a pracovní schůzky, prioritní úkoly, důležitá data či časy. Každý den můžete ozdobit kresbičkou, vybrané události zaznamenat v nepřehlédnutelných neonových nebo decentních pastelových barvách… Výsledkem bude váš vlastní originální diář, se kterým je zkrátka radost plánovat!

Zvýrazňovač STABILO BOSS Original díky technologii Anti-Dry- Out vydrží bez víčka až 4 hodiny, aniž by začal vysychat, takže se můžete v klidu soustředit na vyznačení klíčových termínů. Na výběr je 9 klasických fluorescenčních barev a 6 trendy pastelových odstínů.

Prémiové fixy STABILO Pen 68 s charakteristickými bílými proužky na všech šesti hranách jsou ideální pro podtrhávání či kreslení ve vašem originálním diáři. Vláknový medium hrot (šíře stopy cca 1 mm) se postará o rovnoměrnou aplikaci inkoustu
a výbornou odolnost vůči tlaku. Fixy Pen 68 mají dlouhou životnost, dokonce vydrží až 24 hodin bez víčka! Na výběr je 47 odstínů – vedle standardních také neonové a pastelové.

STABILO pravidelně uvádí novinky v oboru ergonomických psacích potřeb – od prvních pokusů o kreslení a psaní doma či ve školce přes zlepšování dovedností na základní škole až po profesní a volnočasové aktivity v dospělosti. Vyzkoušejte jedny z nejoblíbenějších psacích potřeb na trhu.