NEWS & ARTICLES

Vytvořte si svoji jedinečnou vůni podle svého stylu a nálady s novou CLEAN EDT

Vůni CLEAN si jednoduše zamilujete. Můžete ji vzájemně kombinovat a na sebe vrstvit. Poskládáte si tak vlastní kombinaci a jedinečnou vůni. CLEAN EDT je dostupná ve variantě Warm Cotton, Air, Skin, Cool Cotton, Rain a Fresh Laundry.

CLEAN Rain EDT

Americká značka CLEAN vytváří od roku 2003 vysoce kvalitní vůně, které jsou jemné, hypoalergenní a neobsahují dráždivé ingredience jako jsou sulfáty, parabeny nebo umělá barviva. Prioritou značky CLEAN je ochrana životního prostředí, i proto jsou papírové a skleněné obaly jejich vůní vyráběny ze 100% recyklovatelných surovin.

CLEAN Skin EDT

CLEAN Rain EDT vyvolává mnoho známých pocitů. Vůně se skládá z melounu,kokosu, frézie a celkovou svěžest podtrhne šťavnatá hruška. Moderní, levandulová varianta klasické vůně CLEAN Fresh Laundry EDT se otevírá se sladkostí ananasu a svěžestí ovoce, která přechází do květinového srdce nočního jasmínu, orchideje, anýzu, čerstvě řezané trávy a levandule. Závěr vůně tvoří vzácné dřevo, fazolka tonka, pačuli, jantar a pižmo. CLEAN Cool Cotton EDT povznáší originální vůni na novou. Ve vůni se snoubí konvalinka a okvětní lístky jasmínu se svěžestí vodního melounu a grapefruitu.

CLEAN Warm Cotton EDT

CLEAN Skin EDT udržuje čerstvost a svěžest vrchních tónů vanilky a pižma. Střední tóny přidávají smyslnost čokolády a kokosu. CLEAN Air EDT s dotekem kokosové vody dodává vůni hravost a zároveň zachovává původní inspiraci čistého horského vzduchu bez ztráty svěžesti citronu, růží a pižma. CLEAN Warm Cotton je vyrovnaným složení teplých aldehydů, jemných květin a plného pižma. Přidání mandarinky do EDT verze, osvěžuje kompozici a tím vytváří příjemný jas, který vyhovuje vyrovnanosti této vyzývavé vůně.

CLEAN Air EDT

Kolekce CLEAN EDT je dostupná od července 2017 exkluzivně v síti Sephora v České republice a v Marionnaud na Slovensku. Doporučená cena je 1.350,- Kč za velikost 60 ml.