NEWS & ARTICLES

Vyzkoušejte rozjasňovač Diamond Sparkle od Zuii a dodejte tak třpyt své pleti!

Podpořte nesmělé jarní sluneční paprsky jemným shimmerem a dejte vyniknout lícním kostem či prvnímu opálení. Pudrový rozjasňovač Diamond Sparkle od Zuii rozzáří pleť obličeje, dekoltu i celého těla.

Rodinný podnik s tradicí ZUII ORGANIC z Austrálie dokazuje, že lze vyrábět pleti příjemnou bio certifikovanou kosmetiku a okouzlující make-up produkty s vysokým bio podílem, aniž by utrpěla kvalita, vůně nebo paleta odstínů. Pudrový základ tvoří jemné bio plátky růží, bio květy heřmánku a bio květy jasmínu. Doplněním esenciálními oleji, rostlinnými výtažky a přírodními pigmenty z minerálů se tak rozpíná duhový oblouk ušlechtile vonících a přepychově třpytících se make-up produktů.

Květinový rozjasňovač v bio kvalitě je pomocníkem všude tam, kde potřebujete pokožku rozzářit. Jemný třpyt z růže damašské, květů heřmánku a květů jasmínu z vás udělá neodolatelnou, kamkoliv se vydáte. „Vždy záleží na barvě rozjasňovače, u většiny však platí, že je to multilíčidlo, které můžeme použít na oční víčka, nad horní ret či k finální úpravě líčení,” doporučuje přední česká vizážistka Dagmar Kršková. Zuii bio květinový rozjasňovač Peach nebo Melon je k dostání na www.biorganica.cz za 655 Kč.