NEWS & ARTICLES

Vyzkoušejte tajemství žen z celého světa!

Někde na světě žije žena, jejíž vlasy nebo pokožka jsou stejné jako vaše. Hedvábné jemné vlasy s oslnivým leskem nebo pokožka, která je nádherně hebká a pružná. Nebylo by skvělé, kdyby vám ta žena prozradila svá tajemství krásy? Tato myšlenka byla inspirací i pro novou řadu Dove Nourishing Secrets. Dar krásy od opravdových žen z jednoho koutu světa pro opravdové ženy kdekoli.

Dove Nourishing Secrets je řada zrozená z přírodních rituálů skutečné krásy žen z celého světa. Rituály jsou původem z Japonska, Indie, střední Ameriky, Francie a Afriky.

Nová kolekce péče o vlasy a pokožku těla Restoring Ritual je složena z kokosového oleje a mandlového mléka a je inspirována Indií. Mnoho indických žen má viditelně zdravé vlasy bez známek poškození a nádherně vyživenou pokožku. Ajurvédská medicína objevila léčivé vlastnosti kokosu již před 4 000 lety. V této řadě naleznete sprchový gel, tělové mléko, krém a šampón na vlasy. Kolekce Invigorating Ritual s avokádovým olejem a extraktem z měsíčku lékařského zahrnuje rozmazlující potěšení, s nimiž navštívíte nová místa. Již staří Mayové z Guatemaly tradičně využívali dužinu avokáda pro její zpevňující účinky na vlasy a schopnost obnovit přirozenou ochrannou vrstvu pokožky. Vužijte ji i vy ve sprchovém gelu a tělovém mléku. Francouzskou lásku zažijete s řadou Relaxing Ritual a Thickening Ritual s levandulovým olejem a extraktem z rozmarýnu. Levandulový olej a rozmarýn představují deální kombinaci pro hustší, pružné a vyživené vlasy. Rovněž Vám pomohou smýt celodenní stres a oživit smysly.

Poslední řada Replenishing Ritual s marulovým olejem a mangovým máslem je inspirována rituály afrických žen. Tato tělová kosmetika v sobě spojuje marulový olej a mangové máslo: Ppomáhá tak obnovovat přirozenou hydrataci pokožky, její hebkost a jas.