Vyzkoušeli jsme elegantní sadu nádobí Tefal Ingenio Elegance

Tezera Švecová
07. Prosinec 2018

Pokud také jako my v redakci patříte mezi milovníky domácího vaření a rádi zkoušíte nové recepty, třeba i o více chodech, zbystřete nyní svou pozornost. Měli jsme možnost vyzkoušet inteligentní nádobí Tefal Ingenio Elegance, které nejen usnadní vaši cestu za skvělou večeří, ale potěší i svou praktickou stránkou. Ingenio Elegance je set 15 dílů nádobí, které si oblíbíte.

Sada zahrnuje pánve, hrnce i rendlíky. Na první vyzkoušení nás zaujala úžasná variabilita. Nádobí disponuje odnímatelnou rukojetí, takže jsme nejprve maso opekli na pánvi a tu následně již bez rukojeti umístili do trouby. Co jsme nesnědli, to jsme hravě v pánvi umístili do ledničky. Nádobí je samozřejmě umyvatelné v myčce a co jsme hodnotili snad jako jeho největší přednost, je stohovatelnost. Celý set se dá velice úsporně uložit kamkoliv do kuchyňské skříňky.

Nádobí Tefal Ingenio Elegance je opatřeno nepřilnavým povrchem Tefal Titanium Force, díky kterému jsme vyzkoušené pokrmy připravili bez kapky oleje. O snadnosti mytí takového nádobí netřeba diskutovat. Indikátor teploty Thermo-Spot™ ohlídá ideální teplotu rozpálení pánve. Co bychom nádobí lehce vytkli, je jeho nekompatibilita s indukčními deskami, jinak na nás ale Tefal Ingenio Elegance udělal obrovský dojem.

Sada nádobí Tefal Ingenio Elegance v elegantní černé barvě obsahuje 3 rendlíky (16 cm, 18 cm, 20cm), 4 pánve na smažení (22 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm), hlubokou pánev (24 cm), pánev wok (28 cm), 4 plastová víka (16 cm, 18 cm, 20 cm, 24 cm) a 2 odnímatelné rukojeti. Set zakoupíte za 4 199 Kč.