Vyzkoušeli jsme nového pomocníka do kuchyně - automatický tlakový hrnec Tefal All in One Pot

Tezera Švecová
06. Červen 2019

Naše redakce dostala možnost otestovat nový automatický tlakový hrnec značky TEFAL. Tefal All in One Pot je elegantní kompaktní hrnec, který nezabere na kuchyňské lince moc místa, přesto nás příjemně překvapil jeho 6l objem, díky němuž pohodlně uvaříte pro celou rodinu či skupinu přátel. 

Po rozbalení hrnce nás udivilo, kolika funkcemi hrnec disponuje. Můžete si vybrat z 25 programů, mezi které patří například tlakové vaření, pomalé vaření, vaření v páře, ohřev, pečení, příprava rýže, kaše či dětské výživy, a to vše jedním dotykem. Program DIY Chef vám umožní ručně nastavit si dobu vaření a teplotu. Hrnec disponuje velmi dobře těsnící poklicí s aretací, která se během vaření uzamkne.

Tefal All in One Pot nás potěšil funkcí udržení teploty připravovaného jídla, takže jste-li kuchař začátečník, nebo jednoduše máte před obědem jiný program, nemusíte se trápit tím, že pokud jídlo uvaříte moc brzy, budete později muset stát u plotny a ohřívat. Místo toho se můžete věnovat hostům či rodině. Pozitivně hodnotíme také funkci plánování startu vaření. Máte-li ráno prostor připravit si suroviny, ale nechcete ihned začít vařit, stačí navolit čas, kdy si přejete, aby se hrnec zapnul a nemusíte se již starat o nic dalšího.

Vaříte pořád dokola ty samé recepty a potřebujete inspiraci nebo máte strach, že hrnec Tefal All in One Pot dostatečně nevyužijete? Součástí balení je kuchařka obsahující 45 receptů na hlavní chody, ale například také na čokoládový dort. Recepty a tipy poskytl oblíbený šéfkuchař Ondřej Slanina. Základní ovládací menu je v angličtině, ale dodává se s přelepem v 8 jazycích včetně češtiny slovenštiny a maďarštiny. Automatický hrnec Tefal All in One Pot můžeme doporučit. Vašeho nového pomocníka společně s kuchařkou, parním košem, podložkou, odměrkou a špachtlí pořídíte za doporučenou cenu 2 999 Kč.