Vyzkoušeli jsme nový výrobník perlivé vody SodaStream Spirit One Touch

redakce
02. Květen 2019

Naše redakce měla nedávno možnost vyzkoušet zcela nový přístroj firmy SodaStream - moderní výrobník perlivé vody SodaStream Spirit One Touch. Na první pohled nás okouzlil elegantní design, který vhodně doplní každou moderně zařízenou kuchyni. SodaStream Spirit One Touch je k dispozici v černé barvě.

Velkým plusem oproti dřívějším modelům je funkce Snap & Lock, která umožní uchytit láhev pomocí zacvaknutí a nikoliv šroubování. Po zapnutí samotného přístroje jsme byli překvapení jeho tichostí provozu. Velmi kladně též hodnotíme možnost zvolit si stupeň perlení. Pro ty, kdo mají rádi spíše jemně perlivou, nabízí SodaStream Spirit One Touch jemný režim perlivosti, ostatní mohou zvolit střední či vysokou perlivost. 

Mezi další pozitiva výrobníku SodaStream Spirit One Touch patří ekologie i finančí a časová úspora pro jeho uživatele. Již se nemusíte vláčet s těžkými plastovými lahvemi z obchodu, které stejně mnohdy skončí na skládce. Perlivou vodu si jednoduše připravíte v pohodlí domova a to až 80 litrů z jedné plynové náplně s náklady od 2,57 Kč / litr. V nabídce jsou též vkusné lahve na pití jak pro dospělé, tak i pro děti. Připravte si během 5 minut čerstvou perlivou vodu na cesty či do práce do lahvičky, která se vejde do každého batohu či kabelky. Vyzkoušejte množství příchutí, například z kategorie Ledový čaj, Vitamínové, Speciální, Ovocné a další. My vyzkoušeli příchuť Limetka - bez přidaného cukru. Tato příchuť je slazena stévií a sukralózou, má lehkou ovocnou chuť bez zbytečného cukru a je obohacena o vitamíny B3, E, B6 a D3. Neobsahuje alergeny. Součástí je praktické víčko pro přípravu méně či více sladké chuti. Tuto příchuť doporučujeme konzumovat především v horkých letních dnech, kdy příjemně osvěží a nezanechá pocit ulepeného jazyka.

Reprezentativní a nadčasový design výrobníku SodaStream Spirit One Touch ho předurčuje k používání nejen v moderních domácnostech, ale i v kancelářských prostorech, při workshopech, setkáních s obchodními partnery a dalších příležitostech. Udělejte si radost a pořiďte si skvělého pomocníka do kuchyně!