Vyzkoušely jsme pro vás hydratační make-up značky Amway

Klára Kudrnáčová
07. Květen 2018

Vysoké letní teploty neznamenají vždy jen zábavu či relaxaci u vody, ale kladou na lidský organismus v mnoha ohledech zvýšené nároky. Nejčastěji zmiňovanou je nutnost častého doplňování tekutin. Pod pojmem hydratace si však nelze představovat pouze pití vody, stejnou péči je třeba věnovat i pokožce. Pleť vysoušená horkým letním sluncem předčasně stárne a nedostatečná péče během léta se může v budoucnu snadno projevit vznikem vrásek. Jaký make-up zvolit v této situaci, aby pokožce ještě více neublížil ale naopak jí pomohl?

Artistry Hydra-V

Tento lehký pokladový make-up obsahující vodu z norských fjordů i výtažek z havajské palmy acai, nejen, že dokáže dokonale překrýt všechny případné nedokonalosti a pleť vyhladit, ta s ním navíc působí přirozeným, svěžím vzhledem a je po celý den hydratována i chráněna díky širokému spektru ochrany přítomného v make-upu. S make-upem Hydra-V bude vaše pleť zářit dokonalým jasem a vy okamžitě pocítíte nenapodobitelnou svěžest. Díky průsvitným pigmentům, které dokáží rovnoměrně rozptylovat světlo, působí make-up dokonalým dojmem po celý den. Make-up je navíc neparfémovaný, dermatologicky testovaný a je vhodný i pro citlivou pleť.

Použití make-upu a zkušenost s jeho používáním

Osobní zkušenost s make-upem v ničem nezaostává za sliby propagačních materiálů. Make-up je k dispozici v šesti odstínech, z nichž si dozajista vybere majitelka každého typu pleti. Make-up je dodáván v lahvičkách s praktickým kapátkem, které umožňuje přesné dávkování a zjednodušuje tak používání make-upu, ten se navíc velmi dobře zpracovává jak prsty, tak štětcem. Objem lahvičky, který činí 30 ml je více než dostatečný a ve skutečnosti vydrží opravdu dlouho. Ani po měsíci častého používání nebude jeho úbytek příliš znatelný. V oblasti krytí je potom Artistry Hydra-V skutečnou špičkou, lepší a vyšší krytí budete hledat jen velmi těžko.

Pro všechny ženy, kterým není krása, ochrana a zdraví jejich pokožky lhostejná, je make-up Artistry Hydra-V tou ideální volbou před nadcházejícím letním obdobím a jeho vysokými teplotami. Díky němu bude jejich pleť vypadat oslnivě za každých podmínek, které jim letní počasí přichystá. Při výběru make-upu je na místě preferovat kvalitu.