Vzdělávání nemusí být nuda, když je s vámi Sparkys a Bambule

Vzdělávání nemusí být jen nezáživná povinnost. Naopak, jde to i hravě, což oceníte především v dnešní době, kdy děti musí zvládat náročnou distanční výuku, a tak je občas složité motivovat je k procvičování vědomostí. Vyzkoušejte napínavé vzdělávací a strategické hry z nabídky e-shopů Bambule a Sparkys, které doslova pohltí malé i dospělé. Díky nim si zpříjemníte společné chvíle doma a vyzkoušíte, jaký máte přehled…

Oblíbená klasika v moderním kabátě

S elektronickou hrou ZEMĚ, MĚSTO, ...! prověříte svou slovní zásobu a současně vypilujete rychlost. Stačí vybrat tematický okruh a spustit hru. Přístroj náhodně vybere písmeno, na které musíte co nejrychleji vymyslet slovo, avšak abyste mohli odpovědět, musíte jako první zmáčknout soutěžní tlačítko. Za správnou odpověď pak získáte kartičku a vítězem se stane ten, kdo jich má nejvíc.

Elektronickou hru Země, město, ...! zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 699 Kč.

Procvičte vědomosti i strategii

Bystrost a rychlost prověří také desková vědomostní hra NEBUĎ OSEL. Nezáleží na tom, kdo je právě na řadě – o pole blíž postupuje ten, kdo odpoví nejrychleji na otázku. Vyznáte se v historii, kultuře nebo přírodě? Uhádnete na základně nepřímých nápověd osobnost, zeměpisný název nebo věc? Kdo odpoví jako první, může svou figurku posunout blíž k cíli. Hra je určena pro 2 až 6 hráčů. 

Hru Nebuď osel pořídíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 999 Kč.

Nejen pro fanoušky seriálu

S Kvízovou hrou Slunečná si ověříte, jak dobře znáte prostředí oblíbeného seriálu, a zjistíte, zda máte stále stejně dobrý přehled jako vaši školáci. Je pro vás totiž připravena také řada otázek z přírodovědy či zeměpisu, jež prověří vaše znalosti. Hra obsahuje 220 záludných karet, na nichž je vždy 5 otázek z 5 různých okruhů plus 1 výzva navíc.

Kvízovou hru Slunečná pořídíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 499 Kč.

Vydejte se společně na výlet plný dobrodružství

Se strategickou hrou Mars 2049 můžete i doma v obýváku zažít nečekaná dobrodružství a vydat se na napínavou misi. Pokuste se osídlit Mars jako první, zajistěte dostatečné zásoby vody pro svou vesmírnou stanici, budujte laboratoře, získávejte nerostná bohatství, zakládejte nové stanice… S každým krokem se dostanete blíž k cíli – úspěšnému osídlení planety Mars. Desková hra pro celou rodinu udržuje dynamické tempo od začátku až do konce, takže se rozhodně nebudete nudit.

Hru Mars 2049 pořídíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 999 Kč.