NEWS & ARTICLES

Wellness čaje na léto: Vyčistí pleť, zkoncentrují mysl a zlepší výkon při cvičení

S létem přirozeně sílí naše touha vypadat a cítit se skvěle. Německá značka kvalitních bio čajů TEATOX přichází se speciálně navrženými čaji pro detoxikaci těla a pleti, stvořenými k boji s jarní únavou, na zlepšení koncentrace a zvýšení psychické odolnosti.

TEATOX jsou čaje, které si získaly oblibu i mezi fitness trenéry a odborníky na zdravý životní styl. Čajové směsi jsou zcela přírodní, bez aromat, kde 100 % ingrediencí, tedy bylinek a čajových lístků, pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Sada Skinny Detox se skládá z ranního a nočního čaje, obě precizně namíchané směsi byly vyvinuty předními odborníky. Skinny Detox ranní čaj obsahuje kofein ze zeleného čaje Sencha a Yerba maté, detoxikační účinky podpoří kopřiva, přeslička a hořčiny nabitá pampeliška. Skinny Detox noční čaj je bez kofeinu a nenaruší tak spánek potřebný pro regeneraci organismu. Spolu s rooibosem svými účinky pomáhají lístky máty peprné, ibišku a meduňky.

Čajová směs Fresh Focus je ideální společník při psychickém vypětí a stresu. Bio směs 60% zeleného čaje s ginko, ženšenem, quaranou a svěží mátovou chutí byla vyvinuta tak, aby pomohla zvýšit koncentraci a dodala energii. K dostání na www.biorganica.cz za 395 Kč.

Bio matcha Teatox je ideální čaj, pokud vám jde o lepší výkon při cvičení, čerstvou energii pro boj s únavou po obědě nebo potřebujete zvýšit koncentraci při meditaci. TEATOX přináší prémiovou kvalitu z japonské prefektury Kagošima. K dostání na www.biorganica.cz za 695 Kč.