NEWS & ARTICLES

YES VISAGE představuje Program preventivního vyšetření

Moderní preventivní medicína dokáže včas odhalit potenciální rizika vzniku závažných onemocnění a umí pomoci jim předcházet. Hlavním cílem komplexní preventivní personalizované medicíny je mít nad svým zdravotním stavem opravdovou kontrolu a vést dlouhý a kvalitní život. Jak takové vyšetření vypadá, z kterých částí sestává a kolik času svému zdraví budete věnovat?

Dnešní uspěchaná doba je nejen původcem mnoha onemocnění, ale zároveň nenahrává ani potřebné prevenci. Složité objednávání u lékařů, čas strávený v čekárnách a další dlouhé čekání na výsledky… Aktuálně v nemocnicích bez vyžádání ošetřujícího lékaře řada vyšetření není vůbec dostupná, případně je můžete absolvovat postupně, což může být časově velmi náročné. Většinou ale platí, že se vám budou věnovat až ve chvíli, kdy
nastane nějaký problém. To už ale může být pozdě.

Klinika YES VISAGE díky nejmodernějšímu vybavení svého centra preventivní medicíny a ve spolupráci se špičkovými odborníky nabízí komplexní vyšetření aktuálního zdravotního stavu, které je provedeno na jednom místě, v průběhu pouze jednoho termínu, pohodlně a v soukromí kliniky.

„Vyšetření je zcela bezbolestné a vše zvládneme v průběhu jednoho dne. Začínáme vstupním vyšetřením pomocí dotazníku a rozhovorem s lékařem. Odhalíme rizika v rodinné anamnéze, lékař s klientem probere aktuální zdravotní stav a historii. Klíčovou roli hraje také životní styl a vliv stresových faktorů,“ uvedl MUDr. Pavel Boček, Specialista v otázkách preventivní medicíny a onkologie.

Součástí vstupního vyšetření je analýza složení těla. Stanovení hodnoty bazálního metabolismu, poměr vody, tuků a svalů. Následuje laboratorní vyšetření, které se skládá z biochemické a hematologické analýzy krve, moči a vyšetření stolice na okultní krvácení. Vyšetření zahrnuje i virologický a imunologický screening, včetně cholesterolu, glykemie a hormonů štítné žlázy. U mužů se zaměříme také na prostatický antigen z odběru krevního vzorku.

Samotným výsledkem je závěrečná lékařská zpráva, ve které lékař celkově vyhodnotí výsledky, které s klientem individuálně a zhodnotí jeho součqasný stav. Preventivní vyšetření je dostupné na Klinice YES VISAGE od měsíce října. Klinika YES VISAGE přispěje za každého klienta, který si preventivní balíček zakoupí, 1500 Kč na nadaci Sluneční paprsek.