Zábavu a relax s rodinou zažijete v resortu Dolní Morava

Klára Kudrnáčová
13. Únor 2018

Konec lyžařské sezóny můžete oslavit s úsměvem na rtech. Horský resort Dolní Morava připravil na jaro spoustu aktivit, které budou bavit děti i dospělé. Přivítejte jaro a dopřejte si jedinečné zážitky i opravdový odpočinek v rodinném Wellness hotelu Vista v Jeseníkách.

Malé zvídavé dobrodruhy čeká program v dětských zážitkových parcích. Pískový svět poodhalí archeologická tajemství, Lesní zážitkový park vypráví příběh lesa a Mamutíkův vodní park ukáže hravost přírodních živlů. Do Mamutíkova vodního parku v průběhu příštích měsíců navíc přibude nová a ojedinělá obří atrakce, kterou jen tak nepřehlédnete! Děti i dospělí se mohou těšit na nové velkolepé zážitky!

 

Ty, co se rádi zasní, potěší Stezka v oblacích. Cesta tyčící se nad překrásnou krajinou pod Králickým Sněžníkem vás očaruje jedinečnými pohledy. Vydejte se některou z turistických stezek klikatící se pod Stezkou v oblacích a užijte si probouzející se přírodu plnými doušky. Jarní cykloturistiku s rodinou si užijete na vypůjčeném kole či koloběžce. Nabízí se zde i možnost vypůjčení šlapací káry Berg a pro neposedy je tu připravená trampolína, bobová dráha, BagJump, sedačková lanovka, disk golf či případně rozsáhlý Adrenalin park.

Perfektní tečkou za hravě stráveným dnem se jistě stane odpočinek ve Wellness hotelu Vista. Děti se zabaví na některém z animačních programů s Mamutíkem nebo klasickém hlídaní dětí. Propracované programy zabaví nejen tříleté špunty, ale i teenagery. Vaše ratolesti se zapojí do pohybových aktivit, výtvarných dílen, ale také do speciálních programů, které je každý den provedou jiným tématem. Při něm zapomenou na zlobení, a ještě se něco dozví. V nabídce jsou i speciální animační programy ve vodě například s vodním pólem nebo plaváním dětí a rodičů.

 

Samozřejmě ani rodiče se zde nudit nebudou. Mohou si dopřát hýčkání ve wellness světě. Kromě bazénu a vířivky se budete moci uvolnit na wellness terapiích, masážích pro zdraví a imunitu, masážních rituálech, koupelích a spa procedurách, kosmetiku nebo si budete moci zacvičit ve fitness & kardio centru. Večeře formou bufetu pro Vás bude gastronomickým zážitkem.

Vyberte si některý z rodinných pobytů se zvýhodněnými vstupy a naplánujte si ty nejlepší jarní prázdniny na Dolní Moravě! Podrobnější informace o Stezce v oblacích, dětských zážitkových parcích, aktivitách, ubytování, wellness i kulturním vyžití najdete na www.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz.