NEWS & ARTICLES

Začíná zlatá éra vaší krásy s dermokosmetikou Nuance

Pečující kosmetika NUANCE, která měla na českém trhu premiéru před minulými Vánoci, se rozšiřuje. Od začátku listopadu je možné si zakoupit pleťovou masku SUPREME LIFTING GOLDEN MASK, která se oprávněně – kvůli své barvě – honosí přívlastkem „zlatá“. Obsahuje totiž výtažek z jantaru, který masce toto zbarvení propůjčuje, ale také působí jako silný antioxidant.

Unikátní Zlatá maska obsahuje rostlinné extrakty v té nejvyšší čistotě a těch nejvyšších koncentracích. V kombinaci s posledními vědeckými poznatky přináší velmi intenzivní účinek. Maska se výborně nanáší. Má krásně jemnou konzistenci. Po aplikaci vytváří na pleti velmi příjemný a luxusní pocit, nestahuje, nedráždí. Výtažek z jantaru masce propůjčuje zlatou barvu a působí jako silný antioxidant. Patentovaná složka REPULPAMI ER z květů bílého ibišku a plodů baobabu má intenzivní hydratační a zpevňující účinek a působí proti vráskám. Extrakty z červené vinné révy a kaštanu podporují mikrocirkulaci a pomáhají tím udržet mladistvý vzhled pleti. Výtažek z ginkga díky svým antioxidačním účinkům zpomaluje projevy stárnutí pleti. Už po 15 minutách Zlastá maska pleť okamžitě vypíná, vyplňuje vrásky, zvláčňuje, vyživuje a rozjasňuje. Výsledkem je rozzářená, vyplněná, zvláčněná a pevná pleť.

Kosmetická řada NUANCE je k dostání výhradně v síti lékáren Dr.Max. Jedná se o jejich vlastní značku vyvíjenou ve spolupráci s renomovanou francouzskou společností Alban Muller International.

NUANCE pochází z francouzštiny [nua:ns]. Zrodila se ve francouzském Cosmetic Valley ve spolupráci s producenty přírodních extraktu pro kosmetiku světové kvality. Se špičkou kosmetického světa. Kouzlem NUANCE je čistota, lehkost a účinnost. Pro každý věk a každý typ pleti jsou použity jen ty ingredience, které skutečně vedou k očekávanému efektu. Přichází na trh s řadou Hydrobalance Control, Radiance Control, Anti-ageing complex a Supreme Lifting.

Zlatá maska je k dostání za mimořádně výhodnou cenu 799 korun. Do konce roku ji navíc můžete pořídit za výhodnou cenu v balíčku 1+1, a to nejen v síti kamenných lékáren, ale i na eShopu.