Zahajte golfovou sezónu stylově s kolekcí od SPORTALM

Tezera Švecová
24. Duben 2020

Lány perfektně střiženého trávníčku, nenáročný pohyb, relativně snadná výhra, ale především originální móda. Tak zhruba takový je mnohými opovrhovaný sport-nesport zvaný golf.

Na světě byste našli asi jen těžko rozporuplnější sport než právě tento. Splňuje definici sportu, jedná se o olympijskou disciplínu, ale přesto mnozí namítají, že to není žádná opravdová pohybová aktivita. Při vykonávání jiných sportů jako je například fotbal nebo basketbal se předpokládá, že se zpotíte. Proto oblečení určené pro tyto sporty ustupuje estetice a vyznačuje se především praktičností. Ale u golfu je tomu jinak. Při odpalování míčků holí můžete totiž sportovat a vypadat stylově zároveň! Díky tomuto přístupu na greenu jednoznačně boduje sportovní značka SPORTALM, která nyní zahajuje golfovou sezónu novou kolekcí dámského oblečení na golf.

Golf lze hrát v podstatě pouze za hezkého počasí, což je další plusový bod pro oblečení, které se tak cele může zaměřovat na design a kvalitní provedení. Sportovní trička, bundy, vesty, kalhoty, sukně, šortky a další doplňky disponují střihem, který perfektně vystihuje přednosti dámské postavy. Naopak nedostatky jsou doslova odpinknuty do ústranní.

Golfová kolekce SPORTALM se od začátku zaměřila na to, abyste byla při hře na trávníku k nepřehlédnutí. Proto letošní kolekce sází na tmavě modrou, tmavě růžovou a bílou. Některé barvy jsou poté doplněny květinovými motivy a úzkými proužky s omlazujícím účinkem. Originálním outfitům stvořeným z jednotlivých módních kousků se meze nekladou. Díky snadnému kombinování si vytvoříte klidně na každý den nový.
 

Ať už je golf vaší srdcovou záležitostí nebo se pravidla tohoto sportu teprve chystáte prozkoumat, s dámskou kolekcí SPORTALM budete na greenu hvězda za všech okolností.