Zasoutěžte si o dary krásy z celého světa

redakce
08. Duben 2019
Nové vůně a produkty řady Dove Nourishing Secrets

Myšlenka sdílení tajemství krásy žen z celého světa se stala inspirací pro produkty řady Dove Nourishing Secrets, zrozené z přírodních rituálů skutečných žen. Konkrétně se řada inspirovala drsným severem a exotickým Japonskem. Ovesné mléko je ingrediencí krásy severu, v Japonsku jí je zázračná matcha. V nových produktech Dove se snoubí padesátileté zkušenosti v péči o tělo s kvalitními a jedinečnými přísadami. Řada Dove Nourishing Secrets je zaměřená na hloubkovou hydrataci pokožky, kterou pomáhá udržovat zářivou a hebkou. Díky báječným sprchovým gelům zažijete jedinečný rituál krásy a relaxace. A nově přináší tato řada také dvě varianty antiperspirantů.

Dar krásy ze severu

Ovesné mléko, ingredience krásy ze severu, je v nové řadě obohacené o pečující ingredience od Dove. Severské ženy oplývají zářivou pokožkou, což není pouze výsledkem jejich zdravého životního stylu, ale především jde o spojení ovesného mléka a medu, což jsou ingredience obzvlášť vhodně pro citlivou kůži, na kterou mají blahodárný vliv. Oves napomáhá působení proti nepříznivým podmínkám drsného severu. V nové Nourishing kolekci najdete produkty Dove Indulging Ritual tělové mléko a Dove Indulging Ritual sprchový gel. Tělové mléko je k dostání za doporučenou cenu 134,90 Kč a sprchový gel za 79,90 Kč.

 

Dar krásy z Japonska

Také japonské ženy se pyšní zářivou pletí. Říká se, že jejich tajemstvím krásy je matcha, což je produkt ze zeleného čaje, které Japonsko využívá nejen v potravinářském, ale právě i kosmetickém průmyslu. Matcha vám nyní přináší Dove, aby i vám dopřál rituál krásy. Awakening Ritual sprchový gel vyčistí celé vaše tělo a díky omamné vůni květu sakury vás přenese do Japonska v období jara. Sprchový gel pořídíte za doporučenou cenu 79,90 Kč.

Nové Dove antiperspiranty

Je známo, že podpaží potřebuje šetrnou péči, o kterou se postarají nové antiperspiranty Dove. Ty nabízejí způsob, jak využít wellness rituály pro jemné a krásné podpaží. Kombinace vůně kokosu a jasmínu vás přenese do vzdálených exotických krajin. Druhý antiperspirant spojuje vůni květu stromu sakury, která osvěžuje mysl i tělo, se svěží vůní matcha. Nové antiperspiranty Dove jsou k dostání za doporučenou cenu 84,80 Kč / ks.

Soutěž o 3 balíčky kosmetiky Dove Nourishing Secrets

Soutěžte s námi o 3 balíčky kosmetiky Dove Nourishing Secrets (1 balíček zahrnuje 1 antiperspirant, 2 sprchové gely a 1 tělové mléko)

Soutěžní otázka: Které země se staly inspirací pro vznik řady Dove Nourishing Secrets?

a) Řecko a Itálie

b) Severské země a Japonsko

c) Venezuela a Argentina

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 21.4.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.