Zastavte se na prahu jara a dopřejte si čas na načerpání nových sil ve Ville Memories

redakce
08. Březen 2019

Na konci zimy se všichni cítíme jak psychicky, tak i fyzicky vyčerpaní. Příroda se pomalu probouzí k životu a přirozeně obnovuje své síly, ne tak je tomu ale v uspěchaném lidském světě. K načerpání nových sil potřebujeme často dopomoci. Představte si, že se necháte hýčkat detoxikačním programem Villy Memories, na jehož konci vykročíte do jara pročištění, zdravější a svěžejší. 

V domácím prostředí Villy Memories na vás čeká bylinková sauna, která uvolní svalstvo, prokrví pleť a nastartuje vylučování toxinů z těla. Vychutnejte si očistu v podobě medové masáže a následně se nalaďte na nový začátek pomocí harmonizační jógy. Specialista vám vytvoří jídelníček na míru. Poslední nánosy stresu utopte ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a minerální vodou. Pětihvězdičková Villa Memories, nabízející péči v designovém prostředí, získala v loňském roce ocenění Boutique Hotel Awards za nejlepší butikový hotel v Evropě v kategorii Family a umístila se dokonce v první čtyřce na světě.

Majitel Villy Memories nechal vyvinout aplikaci DetoxMe app, která skvěle poslouží každému, kdo se chce cítit lépe. Podle údajů, které do aplikace zadáte, vám navrhne vhodný jídelníček a procedury na základě ájurvédské medicíny, ať už chcete zhubnout, být krásnější nebo se snažíte o miminko.

Villa Memories nabízí luxus pětihvězdičkového hotelu v přátelské rodinné atmosféře. Její majitel Martin Dittmar ji nechal vyzdobit vzpomínkami z výprav po Africe, které sám podnikl. Vznikl tak hotel, jehož personál klade důraz na odpočinek a jedinečné zážitky svých hostů v kombinaci s do detailu dotaženým prostředím.