Zaujměte plnými hydratovanými rty ve smyslné červené barvě

Červená barva na rtech se těší velké oblibě již řadu let, neboť ji může nosit každá žena bez ohledu na věk. Na trhu najdete velké množství odstínů a značek, jakou ale při takovém výběru zvolit? Existují rtěnky v tužce, tekuté s aplikátorem nebo klasické vysouvací. My se Vám pokusíme přiblížit rtěnky značek Gabriella Salvete, Bourjois Paris a Revlon.

Gabriella Salvete Matte Lips

Gabriella Salvete nabízí 5 nových odstínů rtěnek s matným efektem. Vybrali jsme 2 červené, odstín 102 Cherry Berry a 105 Thats me. Na první pohled nás okouzlil její jednoduchý minimalistický vzhled a černý matný design. Aplikátor má obdélníkový tvar, se kterým rty krásně obtáhnete i vyplníte. Stačilo jedno namočení, abychom namalovaly celé rty. Rtěnky mají hodně pigmentu, takže stačila pouze jedna vrstva. Po jejím nanesení bylo třeba chvíli počkat, než rtěnka zaschla. Poté však vytvořila na rtech slabou vrstvu, o které jsme v průběhu dne ani nevěděly. Oceňujeme i příjemnou vůni. Aktuální ceny najdete na e-shopu.

Gabriella Salvete, odstín 105 Thats me

Gabriella Salvete, odstín 105 Thats me

BOURJOIS Paris Rouge Edition Velvet

Z nabídky rtěnek Bourjois Paris jsme pro Vás vybrali odstín 04 Peach Club z edice Rouge Edition Velvet, kde najdete celkem 17 odstínů (aktuální ceny najdete na e-shopu). Jedná se o tekutý druh rtěnky se zkoseným aplikátorem. Má velmi silný barevný pigment a nezanechává žádné stopy na skleničkách. Zvolený odstín má sytou barvu, rtěnka rty nevysušila a imponovala nám mimo jiné svoji dlouhou výdrží. Je to náš favorit.

BOURJOIS Paris Rouge Edition 12 Heures

Další zvolenou rtěnkou této značky byla jednoznačně nádherně rudá Rouge Edition 12 Heures, odstín 29 Cerise Sur Le Lipstick (aktuální ceny najdete na e-shopu). Na první pohled nás upoutal její barevný obal a také fakt, že je vidět zvolený odstín rtěnky. Rtěnka je k dostání v celkem 5 barevných odstínech. Po otevření nás ohromila její vůně, neboť obsahuje extrakt z orchideje, který rty navíc i krásně zjemnil. Není příliš suchá a nemusíte tedy použít závěrečný lesk či balzám. Není úplně matná, ale spíše sametová. 12 hodin sice nevydržela, ale velmi dobře se nanáší a na rtech je opravdu příjemná. Ohromující je i její cena. 

Bourjois Paris, odstín 29 Cerise Sur Le Lipstick

Bourjois Paris, odstín 29 Cerise Sur Le Lipstick

Revlon Ultra HD Matte Lipcolor

Třetí značkou námi vyzkoušených rtěnek je Revlon a jeho řada Revlon Ultra HD Matte, která nabízí celkem 13 matných odstínů. Rtěnky jsou tekuté a jejich obal má zajímavý oválný tvar působící luxusním dojmem. Konkrétně jsme se zaměřily na odstíny 620 HD Flirtation a 700 HD Flare. První jmenovaná má krásnou jemnou barvu, lehce se nanáší a perfektně kryje. 700 HD Flare je svou sytostí spíše určena odvážnějším ženám, rty nevysouší a je velmi příjemná. Ocenily jsme, že oba odstíny vydržely na rtech několik hodin. Aktuální ceny najdete na e-shopu.

Revlon

Revlon

Gabriella Salvete Lip Balm Scrub

Nesmíme zapomenout ani na hydrataci a péči o rty před samotnou aplikací rtěnky, proto dnes představíme Peeling na rty Gabriella Salvete Lip Balm Scrub, balzám, který rty hloubkově hydratuje a zjemňuje. Obal peelingu se neliší od klasických obalů rtěnek. Po otevření jsme ucítily sladkou až cukrovou vůni. Peeling je velmi příjemný, obsahuje hydratační vosky a mikro granule, které pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky. Dále obohacen bambucké máslo a vitamíny A a C. Cena je kolem 150 Kč.

Gabriella Salvete Lip Balm Scrub

Gabriella Salvete Lip Balm Scrub