Zavrtejte se do voňavé pěny s velikonočními produkty Lush

Lamb Bom Bom
Tezera Švecová
05. Duben 2019

Konečně jsme se dočkali jara a už se nám blíží Velikonoce. Na pultech obchodů se to hemží čokoládovými vajíčky a jinými velikonočními dobrotami, možná je tak na čase poslechnout váš vnitřní veganský hlas. S produkty velikonoční kolekce Lush je to snadné - jsou 100% veganské. Koukněte do e-shopu na jejich nabídku. 

Chirpy chirpy hop hop

Chirpy chirpy hop hop

Lush si připravil dárky, bomby do koupele, potěšení do sprchy, ale i scrub na rty či obalový materiál. Darujte svým dětem netradiční dárek v podobě zajíčka Chirpy chirpy hop hop, ve kterém se ukrývá péče o tělo i duši. Zajíček je zabalený ve znovupoužitelném obalu, který může dále sloužit jako taška. Pořídíte ho za 995 Kč. Stejnou radost udělá i Chirpy chirpy hop hop kuřátko, taktéž za 995 Kč. 

Bunny Bom Bom

Bunny Bom Bom

Veselé bomby do koupele představují ovečka Lamb Bom Bom, zajíček Bunny Bom Bom, velikonoční vajíčko Yellow Cream Egg a spousta dalších motivů. Zajíček se díky kafrové a pomerančové silici postará o jarní radost a elán, roztomilá ovečka vykouzlí modrou lázeň s kakaovou a osvěžující mátovou silicí a žluto-modré vajíčko provoní vaši koupelnu čokoládou s mátovým nádechem. Bio kakaové a bambucké máslo roztaje ve zvláčňující lázeň, máta osvěží vaši mysl. Zajíčka a ovečku zakoupíte za 349 Kč / ks, vajíčko za 169 Kč.    

Cocoa Scrub

Cocoa Scrub

Vaše tělo potěší tělové peelingy ve tvaru zajíců (kokosového a čokoládového) či mrkvového sprchového oleje. Ulomte kousek zajíčka, promasírujte celé tělo a užívejte si dokonalou hebkost a jas. Bez obsahu sulfátů a palmového oleje si užijte sprchu se sprchovým olejem Carrot, který vaše tělo nejen očistí, ale i perfektně hydratuje po umytí mýdlem či sprchovým gelem. Stačí přejet po navlhčené pokožce a užívat si vůně bio kakaového a bambuckého másla či santalového dřeva a grapefruitu. Tělový olej dále obsahuje extrakt z čerstvé mrkve a spoustu vitamínu A a E. Tuto lahůdku zakoupíte za 265 Kč, zajíčky Coco Scrub a Cocoa Scrub pak za 189 Kč / ks.

Carrot cake

Carrot cake

Nezapomeňte ani na péči o rty se scrubem Carrot Cake s obsahem bio mandlí, fair trade bio skořice, krupicového cukru a jemné mořské soli. O extra hydrataci se postará mrkvový olej, dalšími skvělými látkami jsou olej z lískových oříšků a silice z brazilských pomerančů. Protože se jedná o veganský scrub, lanolin vyměnil Lush za vosk z pomerančové kůry, který dodá rtům lehkou ochrannou vrstvu. Promasírujte rty, slízněte a je hotovo! Mrkvový scrub pořídíte za 265 Kč. Velikonoční dárečky zabalte do ekologických obalů. Znovupoužitelnou alternativou balicích papírů je tzv. Knot Wrap. Jedná se o eticky vyráběné šátky, které se dají uvázat desítkami postupů a znovu použít. 

Sprchový olej Carrot

Sprchový olej Carrot