NEWS & ARTICLES

Zažeňte žízeň s ledovým čajem TEEKANNE Fresh, který je bez kalorií!

Venkovní teploty trhají rekordy a léto se již hlásí. Dostatek tekutin je nutností. Nečekejte na žízeň a pijte v průběhu celého dne. Ideální je voda, ale pokud v teplých dnech dáváte přednost ledovým čajům, kterým se jinak vyhýbáte kvůli vysokému obsahu cukru, tak nezoufejte. Díky lahodným ledovým čajům TEEKANNE „Fresh“ si můžete nyní užít osvěžení studeného čaje, a to bez výčitek.

TEEKANNE „Fresh“ je ideálním nápojem pro dodržování pitného režimu, ale také skvěle zapadne do jídelníčku jak všech milovníků ledových čajů, tak všech vyznavačů zdravého životního stylu. A to vše díky 100% výluhu z kvalitních ovocných čajů bez přidaných cukrů a barviv.

Vyzkoušet můžete rovnou tři moderní příchutě TEEKANNE „Fresh“, přinášející překvapivé chuťové kombinace. Ochutnat můžete květ černého bezu, který se mísí s chutí limetky a máty. Milovníci exotických kombinací jistě nepohrdnou spojením broskve a granátového jablka. A pokud si chcete dopřát osvědčenou klasiku, zamilujete si příchuť, ve které se snoubí plná chuť lesních plodů s osvěžující limetkou.

TEEKANNE „Fresh“ je k dostání ve třech příchutích v praktickém balení 0,5 l za maloobchodní cenu 24,90 Kč.

Soutěžte s námi od 14.5. do 20.5.2018 o balíček 6 lahviček TEEKANNE „Fresh“. Výhra čeká na 9 z vás.