Zažijte jedinečný Valentýn v restauraci Grand Cru!

Tezera Švecová
06. Únor 2019

Nechcete strávit Valentýna mezi čtyřmi zdmi a stále přemýšlíte, který podnik bude pro večeři na svátek všech zamilovaných ten pravý? Pak pozvěte svoji drahou polovičku do vyhlášené restaurace Grand Cru, která si pro tento večer připravila jedinečné menu. Užijte si dokonalý gurmánský zážitek, při kterém si navíc výborně pochutnáte.

Oslavovat společně strávený čas se svou polovičkou můžete každý den. Valentýn, svátek všech zamilovaný, je však něčím výjimečný. A kde jinde prožít takto důležitou událost, než právě ve vyhlášené restauraci Grand Cru? Pojďte s námi poodkrýt speciální valentýnské menu a naladit se na vybrané pokrmy, které navíc můžete doplnit prvotřídními víny.

A na jaké netradiční speciality se můžete těšit? Ochutnejte sladkovodního raka nebo chobotnici s avokádem a zázvorem. Milovníci tradičnějších pokrmů si pochutnají na srnčím carpacciu s černými lanýži a lesními houbami s květákem. Řídíte se pořekadlem, že polévka je grunt? Pak vyzkoušejte kukuřičnou polévku z korýšů a kuřete s foie gras. Pro milovníky ryb je připravena treska skrei se salátem z květáku, uzený úhoř a romanesco. Pochutnáte-li si raději na pořádném kusu masa, pak si objednejte telecí Rossini s domácímy kroketami a lanýžovou omáčkou. Na závěr si vychutnejte čokoládové vejce s mangem a bílou čokoládu. Ke každému z uvedených pokrmů vám ochotný personál doporučí to pravé víno.

Valenýnské menu bez vína pořídíte za cenu 2590 Kč za osobu. V případě, že vás láká ochutnat každý pokrm s napárovaným vínem, vyjde vás menu na 4690 Kč za osobu. Více informací o restauraci najdete na www.grand-cru.cz. Kapacita je limitovaná, proto neváhejte a udělejte si rezervaci na telefonním čísle +420 775 044 076.