Zažijte revoluci v kuchyni!

Tezera Švecová
20. Srpen 2019

Vyzkoušejte mimořádný typ houbiček s exkluzivním ergonomickým tvarem PUR active a usnadněte si práci při úklidu. Speciálně vytvořený povrch je totiž vyrobený z PUR aktivního materiálu, který špínu nejprve naruší a následně ji hravě odstraní. A to vše bez poškrábání povrchu!

 

 

Značka Vileda je synonymem vysoce kvalitních, spolehlivých, inovativních a trvanlivých výrobků. Vileda je dlouhodobě nejznámější značka pro úklid v České republice. Značka Vileda vznikla v roce 1948, kdy byla vynalezena první netkaná utěrka na okno.

 

Malý pomocník pro velký úklid

PUR active houbičky byly speciálně vyvinuty pro jemné a citlivé povrchy jako je teflon či sklokeramické desky. Hrubá strana houbičky je tvořena ze speciálního PUR aktivního materiálu, který špínu nejdříve naruší a poté ji odstraní. Díky tomu nedochází k poničení kuchyňského vybavení a vy se rychle, účinně a bezpečně zbavíte zaschlé špíny, nepoškrábete žádný povrch a ušetříte svůj čas i energii. Ergonomický tvar houbičky se lehce přizpůsobí
každému povrchu a jednoduše tak vyčistí nejen nádobí, ale třeba i zaneřáděný sporák.

PUR active od Viledy jsou k dostání v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů. V každém balení najdete 2 kusy houbiček. Vybrat si můžete PUR houbičku střední od 39,90 Kč nebo PUR houbičku vysokou od 47,90 Kč.