Zbavte se zlozvyků s Blu

Rok 2020 se do historie nezapsal úplně nejlépe. Pro všechny z nás byl velmi náročný, přinesl ovšem i mnoho výzev. Snad všichni v naději očekáváme novou energii, kterou příští rok přinese. S příchodem nového roku vstupují na scénu velmi diskutovaná novoroční předsevzetí. Jsou zbytečná nebo stačí jen změnit přístup? Ruku na srdce, kolik předsevzetí se podařilo naplnit vám? Pokud ani jedno, věřte, že v tom nejste sami.

Dejte vale klasickým cigaretám, přejděte na elektronické, které mohou dokonce vonět! Kromě zdravotních rizik, která s sebou přináší kouření klasických cigaret a elektronických cigaret s ohřívaným tabákem s sebou tyto typy kouření přinášejí také zápach, který ne každého činí šťastným. Cigaretový kouř je nepříjemný vaší rodině, kolegům a můžete jím odradit i budoucího partnera. Další nepříjemností jsou tzv. kuřpauzy, které vás zdržují od práce a vytrhávají z pracovního rytmu. Alternativa, která řeší všechny tyhle nešvary je malá, voňavá, vejde se do kabelky a můžete ji použít doma a v kanceláři. Seznamte se s Blu.

Blu je vapovací zařízení, které funguje na bázi aerosolu a je zcela bez tabáku. Vaporizér umožňuje regulaci množství nikotinu, které může pomoci i těm, kteří se pokoušejí přestat kouřit úplně. Skoncovat s kouřením se většinou nepodaří ze dne na den, proto se doporučuje si tento proces usnadnit skrze alternativní formy. blu nabízí dvě různé intenzity náplní. Vaporizér má příjemnou vůni, která nezůstává na oblečení a neznečišťuje domácnost. Kromě ovocných příchutí, jsou uživatelům k dispozici dvě varianty mentolové příchuti, které si zamilují ti, kterým chybí klasické mentolky. Pro ty, co nefandí jakékoliv příchuti je vhodná příchuť klasického tabáku.

S přechodem na blu vám velmi snadno a rychle pomůže program bluCARE, který vás celým procesem provede a zodpoví veškeré vaše dotazy.

blustore.cz