Zbavte vaše vlasy žlutých odstínů s Dove

redakce
27. Květen 2019

Již dávno se nenosí nudné a žluté odstíny vlasů, bohužel ne vždy se kadeřnici povede docílit taková barva vlasů, kterou si přejete. Nezoufejte a svěřte se do péče vlasových produktů Dove a znovu si zamilujte své barvené či přirozené blond vlasy díky nové dlouhotrvající péči Dove Silver Care.

Máte-li blond vlasy, pak vyzkoušejte novinku značky Dove pro blond vlasy, která potlačí jednotvárné žluté tóny platinových či šedivých vlasů. V nabídce je šampon i kondicionér, které obsahují fialové pigmenty a výtažek z perel. Tyto složky se postarají o redukci nežádoucích žlutých tónů a odstínů a vaše vlasy se budou krásně lesknout.

Pečující šampon s kondicionérem zanechá po každém mytí vlasy jemné s vůní po sladkých borůvkách. V nové řadě se prolíná nejen vůně borůvek, ale také jejich barva. S péčí Dove Silver Care budou vaše vlasy vypadat jako po návštěvě špičkového kadeřnického studia. Doporučená cena šamponu i kondicionéru je 83,90 Kč / ks.

Soutěž o 3 balíčky Dove Silver Care

Soutěžte s námi o 3 sety Dove Silver Care + sprchový gel

Soutěžní otázka: Pro jakou barvu vlasů je určena novinka Dove Silver Care?

a) pro černovlásky

b) pro rusovlásky

c) pro blondýnky

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 9.6.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.