Zdravá snídaně v pohodlí domova se Super kaší od Emca

redakce
15. Březen 2019

Dopřáváte si denně sladké snídaně, ale rádi byste vyzkoušeli zdravější variantu? Podle nutričních specialistů jsou pro snídaně nejlepší volbou ovesné produkty, tak proč to nespojit v jedno? Nastartujte ráno s novinkou od Emca, Super kaší Chia semínka & jahody. Tato kombinace vám dodá rostlinné bílkoviny a vlákninu, takže vás parádně zasytí. Chia semínka se postarají o zdraví nezbytné omega-3 mastné kyseliny, které naše tělo nedokáže samo vytvořit.

Proč jsou Super kaše od Emca tou pravou volbou k nastartování našeho těla na celý den? Jsou nabité ovocem, obsahují superfood a vysoký podíl rostlinných bílkovin a díky svému ovesnému základu i zdrojem vlákniny. Nyní k nim přibyla Super novinka s chia semínky!

Novinka se svěží jahodovou chutí obsahuje mrazem sušené jahody, které doplňují mletá jablka. Pro naše zdraví nezbytné omega-3 mastné kyseliny dodají v dnešní době tolik oblíbená chia semínka. A protože si Emco zakládá na zdraví svých konzumentů, nenajdete v kaši palmový tuk ani přidaná barviva. Super kaši Chia semínka & jahody zakoupíte za doporučenou cenu 49,90 Kč.

Víte, že...?

Je to již 80 let, co se začaly snídat cereálie. Koncem 19. století vyrobil americký pokrokový lékař James Caleb Jackson z grahamové mouky granulované pelety, které nechal přes noc nasáknout vodou a ráno je podával svým pacientům. Účinek na jejich zažívání se projevil téměř okamžitě, a tak vznikly, dalo by se říci, první cereální snídaně. Zanedlouho po nich vznikly Corn flakes, kukuřičné lupínky. S nápadem dovážet cereálie do ČR přišel po revoluci majitel české firmy Emco, Zdeněk Jahoda. "Začátky byly pomalé. Ale pomohlo nám, že tehdy spousta mladých Češek odjela jako au-pair do Anglie. Když se vrátily, cereálie už znaly a začaly kupovat a doporučovat dál," říká Jahoda, který v roce 1990 založil firmu Emco, jež v dnešní době zásobuje nejen náš trh, ale dalších 50 zemí světa zdravými snídaňovými směsmi. Pokud je ještě neznáte, určitě vyzkoušejte jejich pestrou nabídku. Dobrou chuť! 

Emco je česká rodinná firma

Emco je česká rodinná firma