Zdravé mlsání pod taktovkou ovocných tyčinek BOMBUS

redakce
12. Prosinec 2018

Seznamte se s mladou českou značkou BOMBUS, která vznikla z myšlenky vyrábět vlastní, zdravé a přitom chutné tyčinky pro každého, kdo vyznává zdravý životní styl. V roce 2014 uvedl na český trh zdravé ovocné tyčinky a v roce 2015 se distribuce rozšířila také do zahraničí. BOMBUS pracuje pouze s těmi nejkvalitnějšími čistě přírodními surovinami, které nejen rychle doplní energii, ale dodají tělu potřebné množství vitamínů, minerálních látek a vlákniny. A kdo by čekal planou chuť, toho vyvedeme z omylu. Tyčinky BOMBUS kromě těchto funkčních benefitů také skvěle chutnají.

BOMBUS čerpá při vývoji receptur z nejčerstvějších poznatků o zdravém a aktivním způsobu života lidí. Výběr kvalitních přírodních surovin je pečlivý a z důvodu zachování maximálního množství vitamínů a minerálních látek BOMBUS nepoužívá při výrobě svých produktů tepelnou úpravu. Tyčinky BOMBUS RAW ENERGY budou ideální a zdravou svačinkou do kanceláře, ale i při cvičení či na cesty, kdy okamžitě doplní energii, zasytí a zlepší náladu! Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, raw - vyrobeno bez tepelné úpravy. Neobsahují lepek, přidaný cukr, konzervanty ani laktózu. Jedná se o veganský, český výrobek. Doporučená cena 29 Kč.

RAW ENERGY jsou zdravé ovocné tyčinky, vyrobené bez tepelné úpravy z čistě přírodních surovin. Tyto poklady nejenže rychle doplní energii, ale také pomohou s obnovou přirozené tělesné rovnováhy doplněním vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Jsou vyrobené bez tepelné úpravy. To vše s jedinečnou a výtečnou chutí. RAW PROTEIN jsou veganské tyčinky, které byly speciálně vyvinuté pro sportovce a všechny ostatní, kteří hledají vhodný zdroj bílkovin čistě rostlinného původu. Ať již jde o zdravý životní styl, dietu nebo dobrou kondici, BOMBUS pro tyto účely připravil výjimečné tyčinky založené na čistě přírodních surovinách s podílem kvalitního rýžového proteinu. Raw Protein jsou též vyrobeny bez tepelné úpravy. Tyčinky BOMBUS jsou k dostání v 95% obchodech se zdravou výživou, dále v drogeriích DM, Tesco top 20 obchodů, AHOLD - prodejny Albert a na eshopu.

Soutěž o 3 Mix baleni po 20 raw tyčinek

Soutěžte s námi o RAW tyčinky BOMBUS. Balení obsahuje:  3x Coconut& Cocoa (kokos a kakao), 3x Maracuja & Coconut (marakuja a kokos), 3x Cocoa & Cocoa Beans (kakao a kakaové boby), 3x Peanuts & Dates (arašídy a datle), 2x Apple & Cinnamon (jablko se skořicí), 2x  Apricot & Cashew (meruňka a kešu), 2x Cashew & Dates (kešu a datle) a 2x tyčinky Banana & Coconut (banán a kokos)

Soutěžní otázka: Tyčinky Bombus Raw Energy obsahují velké množství:

a) tuků

b) cukrů

c) vitamínů a minerálních látek

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 23.12.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.