Zdravou svačinku v podobě tyčinky For Sport přináší Chocoland

Tezera Švecová
26. Duben 2019

Firma Chocoland patří mezi přední producenty a distributory cukrovinek a potravinářských polotovarů na českém a slovenském trhu, jejichž výroba probíhá s již více než stoletou tradicí v Kolíně. V sortimentu jejích výrobků najdete především čokoládové krémy, čokolády, sójové a kokosové tyčinky, bonbóny, ale také sezónní cukrovinky - vánoční, velikonoční, valentýnské... 

Není to jen výroba vlastních cukrovinek, čím se Chocoland zabývá. Mezi další aktivity patří distibuce sladkostí renomovaných zahraničních firem na tuzemský a slovenský trh. Nejvýznamnějšími zákazníky firmy jsou velké zahraniční řetězce, tuzemské maloobchodní sítě a nezávislé velkoobchody. Chocoland vyrábí pod ochrannou značkou Chocoland a Daniella, importuje značky Sorini či The Belgian a k zákazníkům též směřují produkty pod privátními značkami. Jedním z odběratelů privátních značek je nadnárodní koncern Nestlé. Své vlastní výrobky exportuje do zemí EU, ale i do ostatních zemí po celém světě (například do USA, Kanady či Japonska).  

Se mnou to dáš!

Pro všechny sportovce, ale i ostatní, kteří se potřebují dobít, vznikla tyčinky plná energie a kvalitních surovin s názvem For Sport. Je vyrobená podle jedinečné tradiční receptury klasického sójového suku a hodí se jako svačinka před, ale i po sportovním výkonu. Tato tyčinka vás okouzlí svojí báječnou chutí a dobije spoustou energie.