Žijte „hygge“ se stylovým termoforem

Markéta Sirotková
04. Říjen 2018

Termofor, vyhřívaná láhev, je ideálním tipem na dárek pro celou rodinu, ale zároveň něco, co doma potřebujete mít. Tento produkt ulevuje přikládáním na bolavé břicho nebo záda, uvolní vám ztuhlý krk po namáhavé práci u počítače, po sportu prohřeje svaly a před spaním vám vyhřeje postel.

Firma HUGO FROSCH nabízí například krásný termofor s pleteným obalem zdobeným barevným norským vzorem. Ten se chlubí označením „ECO“, jeho materiál je totiž vysoce odolný termoplast (PE) bez obsahu PVC a ftalátů. Celý výrobek je z 80% vyroben z plně recyklovatelných materiálů. Horká voda z termoforu nevyteče a nenamočí oblečení nebo ložní prádlo, protože má patentovaný uzávěr. Díky pletenině je obal příjemný na dotek, dobře vede teplo a dá se prát v pračce. Rozměry termoforu jsou 19,5 cm x 31,5 cm a objem je 2 litry. Zakoupíte ho za 369,- Kč.

Teploučko těm nejmenším

Termofor schovaný do obalu dětské hračky krásně zahřeje vychladlou dětskou postýlku, kočárek nebo autosedačku a také uleví bolavému bříšku při potížích s nadýmáním. Dětské termofory Hugo Frosch Eco Junior jsou navíc bezpečné – neobsahují žádné PVC ani ftaláty. V nabídce je například motiv žáby, ovečky, pejska či sovy a mnoha dalších. Rozměry termoforu jsou 25 cm x 15 cm a objem je 0,8 litru. Nové motivy koupíte za 390,- Kč.