NEWS & ARTICLES

Získejte krásnou a zdravou pleť díky profesionální kosmetice PHYRIS!

PHYRIS je špičková kosmetika vyvinutá mezinárodním týmem vědců a předních dermatologů, která stanovila nové standardy ve světě péče o pleť. Vyzkoušejte novou řadu PHYRIS SKIN CONTROL, která pomocí aktivních složek zmírňuje začervenání pleti, eliminuje suchá a šupinatá místa a redukuje pocit pnutí. Produkty z této řady jsou první pomocí pro každou pokožku, která potřebuje podpořit a něco vyřešit!

Novinkou je Superose Cream, 24-hodinová péče, která posiluje a regeneruje cévy. Protivráskový komplex stimuluje tvorbu nových buněk. Brokolicový olej a kakaové máslo obsahují výživné lipidy, které působí jako ochranný štít na pokožce. Díky obsahu zelených pigmentů redukuje zarudnutí pleti. Efekt je okamžitý. Pro extrémně suchou pleť, která je náchylná k podráždění přináší řada Phyto Therapy Cream. Tento reparační hojivý krém obsahuje allantoin a panthenol.

Phyris Anti Stress Cream zklidňuje namáhanou pokožku. Redukuje začervenání, vyhlazuje zhrubělá a drsná místa na pleti. Pravidelným používáním v kombinaci se Sensisomi Balm posiluje její ochrannou bariéru. Krém obsahuje extrakty z lékořice a pohanky, které pomáhají snižovat svědění a pálení pokožky. Krém je samozřejmě bez barviv, konzervantů a parfemace. Důležitou součástí v péči o pokožku je pravidelné čištění a používání pleťových masek. I tady naleznete zklidňující Anti Stress masku, která redukuje zarudnutí a podráždění. Obsahuje extrakt z lékořice, měsíčku a pupečníku asijského. Řada je obohacena i o krém na ruce s UV ochranou.

Pro nadcházející teplé měsíce oceníte i BB krém Ultimate Beauty Balm, který dodává pleti zdravý vzhled a zároveň o ni pečuje. Co víc si přát než vše v jednom. "All in one" denní krém s UV faktorem 20, který vyživuje, zklidňuje, hydratuje, regeneruje a díky pigmentům také kryje nerovnoměrnosti pleti. Samotný make-up není ochranným krémem, pokud neobsahuje SPF. Řešením je proto buď použít denní krém s SPF a na něj nanést make-up nebo ještě lépe používat oba kosmetické prostředky s obsahem ochranného faktoru. Je možné je ještě doplnit pudrem s SPF.

Výrobky značky PHYRIS jsou k zakoupení na www.viviane.cz a www.phyris-kosmetika.cz