Získejte si srdce dětí příběhem a knihou Jak vycvičit draka

V kinech právě běží animovaná komedie Jak vycvičit draka, která si již získala srdce mnoha dětí. V tištěné podobě přináší svým čtenářům nakladatelství BRIO nové vydání prvních čtyř knih z této 12dílné série. Pro napínavé příběhy nemusíte jezdit do velkých kin, dobrodružství s hlavním hrdinou Škyťákem a jeho drakem Bezzubkou můžete zažít i doma na gauči či v posteli.

Jak vycvičit draka

V prvním díle knihy Jak vycvičit draka nám Škyťák Šelmovská Štika III. ukáže, že k vikinskému hrdinovi všech dob se prostě musíte dopracovat vlastní pílí. Na této cestě prožijete různá dobrodružství, musíte se naučit vycvičit draka a přitom ještě porazit všemožné strašidelné netvory. Ta pravá zábava začíná! Knihu Jak vycvičit draka se 224 stranami pořídíte za 199 Kč.

Jak se stát pirátem

V druhém díle knihy, která nese podtitul "Jak se stát pirátem", nás Škyťák zavede na rozlehlé moře, kde bude pátrat po pokladu piráta Truchlovouse Trudného. Plavba započne na ostrově lebkolvů, což jsou slepí draci bez křídel, ale nenechme se zmást, i přesto, že neumějí létat, jsou velmi nebezpeční. Škyťák na ostrově zažije velmi dramatické chvíle. Dokáže přežít lebkolvy, ztroskotání lodi a dokonce se utká i se svým proradným úhlavním nepřítelem. Čeká na něho ale mnoho dalších nástrah. Kniha Jak se stát pirátem obsahuje 224 stran a zakoupíte ji za 199 Kč.

Jak správně mluvit dracky

Škyťák Šelmovská Štika III. čelí v dalším díle nástrahám, mezi než nepatří jen počasí, ostatní Vikingové nebo rozličné nestvůry. Římané chtějí dostat vikinské draky, a tak se pokusí mezi Vikingy rozpoutat válku, aby k nim měli snazší cestu. Škyťák tentokrát přijde o svoji rozepsanou knihu "Jak správně mluvit dracky", která se dostane do rukou nepřítele a on i přesto, že je ještě malý kluk, bude muset dokázat velké hrdinství, aby ji dostal zpátky. Titul Jak správně mluvit dracky s 240 stranami seženete za 199 Kč.

Hrdinův deník

V každém ročním období se hodí deník, který bude svého hrdinu doprovázet na každém kroku. V něm zaznamenal Škyťák Šelmovská Štika III. jako vikinský hrdina a zaříkávač draků své odvážné citáty. Ale to není vše. Deník dále obsahuje plamenné vikinské písně a vtipy, kterým se směje především Bezzubka. Každý čtenář pak jistě ocení pár prázdných stránek, kam si bude moci zaznamenat své hrdinské myšlenky a nakreslit draky podle vlastní fantazie. Hrdinův deník pořídíte za 249 Kč.

 

Nakladatelství BRIO nabízí komplet všech 4 nově vydaných dílů série Jak vycvičit draka za  doporučenou cenu 699 Kč.