Značka Bissell se představuje s novinkou vysavače CrossWave X7 Plus Cordless Pet

Pro mokré i suché čištění v domácnostech s domácími mazlíčky

Udržování čistého a svěže vonícího domova je nyní s novou generací systému CrossWave snadnější než kdy dříve. Všestranný a lehký multifunkční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro je dokonalým mokrým a suchým čističem podlah, který ocení především domácnosti s domácími mazlíčky.

Tento přístroj v sobě spojuje pohodlí a výkon a díky tomu vám umožní bez námahy uklidit nepořádek po domácích mazlíčcích, snadno se zbavit jejich chlupů a současně šetřit váš čas na mnohem důležitější věci v životě, než je uklízení.

Revoluční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro

Revoluční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro s výkonným digitálním motorem vám zajistí až 30 minut bezdrátové svobody uklízení. Novinka zvládne opravdu důkladný úklid 3 v 1 - CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro vysává, vytírá a pomáhá vysoušet podlahy najednou, přičemž nově mezi tím zvládne i rychlé vysávání.

Nový režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon úklidu na mokro, zejména v případě nepořádku po domácích mazlíčcích na všech typech podlah. Technologie u dvou nádrží Bissell udržuje čistou a špinavou vodu odděleně. To znamená, že čistíte podlahy vždy čerstvou vodou. LED osvětlení si posvítí na zvířecí chlupy a nečistoty při čištění podél podlahových lišt a v rozích místností. Jakmile je práce hotová, automatická samočisticí stanice vyčistí kartáčový válec a propláchne vnitřek stroje tak, abyste mezi domácími pracemi nemuseli provádět ještě ruční čištění přístroje.

Čisticí roztok Natural Multi-Surface Pet

Akumulátorový vysavač CrossWave X7 Plus Pet Pro obsahuje čisticí roztok Natural Multi-Surface Pet, který eliminuje zápach po domácích mazlíčcích na tvrdých podlahách a současně zanechá váš domov svěže vonící. Tento přírodní čisticí roztok od Bissell neobsahuje žádné těžké kovy, fosfáty ani barviva a při použití podle návodu je šetrný k celé vaší rodině a domácím mazlíčkům.

Cena CrossWave X7 Plus Pet Pro: 15 999 Kč

Podle spotřebitelských průzkumů společnosti Bissell považuje 79 % majitelů domácích mazlíčků úklid zvířecích chlupů za nejčastější domácí úklidovou činnost, která se provádí několikrát týdně.

Čistič skvrn Bissell SpotClean

Značka Bissell dále představuje výkonný čistič skvrn Bissell SpotClean. Bez větší námahy s ním vyčistíte zaschlé skvrny na podlahách všeho druhu, kobercích, čalounění i v interiérech automobilů. Díky vysokému výkonu a dlouhé hadici dosáhnete profesionální úrovně čistoty i na těžko dostupných místech. Velkou výhodou je také velká nádoba na vodu – ta zajistí kvalitní mokrý úklid po celou dobu uklízení.

 Cena Bissell SpotClean: 5 999 Kč

 Bissell SpotClean je lehký a kompaktní, takže se bez problému vejde do každé domácnosti či kanceláře, a je snadné ho kamkoliv přenést. Na výběr máte ze 3 různých variant:

  • Bissell SpotClean ProHeat se standardním kartáčem
  •  Bissell SpotClean PRO s velkým kartáčem
  •  Bissell SpotClean Pet PRO uzpůsobený pro úklid po domácích mazlíčcích.