Značka FROSCH získala ocenění mezinárodní organizace GREEN BRANDS

V České republice byl poprvé udělen titul GREEN BRANDS Česká republika, který obdržela značka Frosch za prokazatelnou udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Toto ocenění udílí organizace GREEN BRANDS Česká republika na základě nezávislého, transparentního procesu, jehož součástí je také důkladný audit. Hodnocen byl nejen dopad čisticích prostředků na životní prostředí, ale i celý výrobní a recyklační cyklus. Odbornou porotu tvoří významné osobnosti a kapacity z vědní, sociální i mediální sféry. Organizace GREEN BRANDS důsledně dbá nejen na šetrnost celého životního cyklu produktu s ohledem na zátěž pro životní prostředí jako použité suroviny, jejich využívaní, proces výroby, proces distribuce, používání výrobků a jejich likvidaci, ale i na přidružené oblasti udržitelného rozvoje.

Již od svého založení v roce 1986 je značka Frosch zeleným průkopníkem na poli čisticích výrobků přátelských k životnímu prostředí. Produkty obsahují výhradně složky, které jsou v přírodě dobře odbouratelné. K výrobě obalového materiálu je využíván 100% PET recyklát, jehož obsah tvoří 20% recyklátu ze žlutých kontejnerů, a dále je využíván PP recyklát k výrobě uzávěrů. Společnost vyrobila již více než 200 milionů PET lahví z recyklovaného materiálu a v duchu udržitelné filosofie neustále vyvíjí a zdokonaluje své výrobní technologie.

Značka Frosch se vrací k osvědčeným přírodním recepturám, které používaly již naše babičky - ocet, citrón a soda. Kombinací přírodní a vysoce efektivní čistící síly, která je ohleduplná k životnímu prostředí a lidské pokožce, vznikají výrobky v eko-kvalitě označené jako „Grüne Frosch“ - „zelené žabky“. Produkty se vyrábějí s vysokým stupněm energetické účinnosti (suroviny, spotřeba energie a vody) a veškeré procesy probíhají dle norem řízení v oblasti životního prostředí.

Frosch EKO čistič vodního kamene s malinovým octem účinně vyčistí celou koupelnu a navíc ji zanechá příjemně provoněnou. Díky obsahu malinového octa a přírodní kyseliny odstraní i velmi silné usazeniny vodního kamene a nečistot a vůně čerstvým malin je prostě jedinečná.

Frosch EKO čistič na vodní kámen s malinovým octem

Frosch EKO čistič na vodní kámen s malinovým octem