Značkový životní styl, to je Tommy Hilfiger

Tezera Švecová
07. Květen 2020

Kdo by nechtěl chodit v luxusním značkovém oblečení, ve kterém si připadá mnohem více přitažlivý a ještě dokáže okouzlit úplně každého, kolem koho projde? Asi každý by si představoval v něčem takovém korzovat po ulicích. Právě značka Tommy Hilfiger nám takovýto pocit přináší.
 

Firma Tommy Hilfiger, která nese pojmenování po muži, který ji založil, se dnes dostala do podvědomí snad úplně každého, kdo rád nosí kvalitní a trendy oblečení. Úplný počátek kariéry Tommy Hilfigera byl jeho první malý obchod, kde prodával různé kalhoty, jejichž nabídku následně rozšířil o tematické oblečení s názvy hudebních skupin. I po pár neúspěších se nakonec značka poprvé objevila na cedulce v roce 1985. Od té doby se Tommy Hilfiger dostal do popředí a dnes se jedná o jednu z nejznámějších světových značek.
 

Uznání se společnosti dostává především díky tomu, že vzdává hold klasickému americkému stylu, který se vyznačuje právě takzvaným „pohodářstvím“. Mimo výjimečného pánského a dámského oblečení nabízí značka i skvělé oděvy pro sport, oblečení pro děti, obuv, vůně či různé další doplňky, mezi nimiž bychom nalezli šperky, hodinky atd.
 

V celosvětovém maloobchodním prodeji se společnost v roce 2016 rozrostla na 6,6 miliard dolarů (přes 163 miliard korun). Jedinečnost a kvalitu celé značky prokazuje i řada ocenění, které Tommy Hilfiger získal. Mezi nimi můžeme jmenovat i cenu Geoffrey Beene Lifetime Achievement Award, kterou značka obdržela v roce 2012.
 

Dnes nalezneme hned několik Tommy Hilfiger prodejen i u nás v České republice. Navštivte jednu z nich a oblečte se do ležérního amerického stylu, který Vám mohou ostatní jen závidět!