Zpátky do lavic s limitovanou edicí bonbonů Haribo

Tezera Švecová
10. Září 2019
Kouzelný svět ušlechtilých rytířů a děsivých draků

Nový školní rok právě začal a především prvňáčci se nemohli dočkat, až usednou do lavic. Zpříjemněte nejen jim, ale i ostatním dětem nástup do školy limitovanou edicí bonbonů Haribo. V edici najdete 4 různá balení, na své si přijdou jak kluci, tak i malé princezny. Pro malé rytíře vznikly bonbony Haribo Ritter-Freunde. V balení čekají bonbony rozmanitých tvarů inspirované kouzelným pohádkovým světem v příchutích třešeň, borůvka, broskev, citron a kombinace jablka s hruškou. Vydejte se do světa rytířů a draků.

Mlsání s roztomilými zvířátky

Malého milovníka zvířat potěší bonbony Kuschelwuschel, kde najde pejska, kočku, koalu, papouška a další. Bonbon obsahuje marshmallow polštářek a želé v různých ovocných příchutích, jako jsou borůvková, malinová, broskvová či kombinace jablka s hruškou a pomeranč s banánem. S bonbony Haribo Kuschelwuschel bude návrat do školních lavic hračkou.

Nejen pro malé princezny

Především pro holčičky byly vyrobeny bonbony Haribo Happy Ponies. V tomto balení z limitované edice Back to school se ukrývají bonbony ve tvaru poníků a princezen chutí pomerančové, citronové, borůvkové či třešňové, ale třeba i po cukrové vatě. S Haribo Happy Ponies si děti užijí spoustu zábavy i kouzelných příběhů.

Vzpomínka na léto na farmě

Pro milovníky vegetariánských dobrot nabízí Haribo novinku Bauerhof-Spass z limitované edice, která zpříjemní malým školákům návrat do lavic. Tyto bonbony děti přenesou do léta na farmě, jsou totiž vyrobeny ve tvaru farmáře, traktoru, krávy, kohouta, slunečnice, kukuřice i třeba strašáka do zelí. Čeká na vás broskvová, třešňová, malinová a kaktusová příchuť i nejrůznější kombinace. Zavzpomínejte na léto s vegetariánskými bonbony Haribo Bauerhof-Spass.