Zpátky do školy s kolekcí od Marks and Spencer

Tezera Švecová
10. Září 2018

První školní dny jsou za námi a nás čeká vybavit školáky vhodným oblečením na nadcházející podzim. Pořiďte jim kvalitní, a hlavně pohodlné oblečení, ve kterém si užijí spoustu zábavy a nebude jim při tom zima. Děti milují veselé barvy a motivy oblíbených zvířátek, květin, hrdinů a rodiče zase praktické inovace, kterými se oblečení z podzimní kolekce Marks & Spencer může jako vždy pochlubit.

Zpracování a kvalita materiálů je právě u dětského oblečení obzvlášť důležitá, protože musí obstát v náročných zkouškách. Kvůli dobrodružným výpravám, dovádění na hřištích nebo kreativnímu tvoření je oblečeníčasto zašpiněné a končí téměř denně v pračce. Právě proto je dětské oblečení z M&S vybaveno spoustou chytrých technologií!

Kvalita především

Oblečení s označením StayNEWTM zaručuje, že barvy budou vypadat stejně i po mnoha vypráních a oblečení nebude žmolkovat. To oceníte hlavně u dívčích legín a bavlněných triček, které se často mění a tedy i perou. Díky speciální úpravě Stain & WeatherproofTM, která odpuzuje vodu, zůstane dětské oblečení čisté a suché v jakémkoliv počasí. Oblečení z kolekce MS vydrží dlouho krásně měkké i při častém praní a velkém opotřebení.

Co nesmí chybět

Základem podzimního šatníku dívek jsou bezesporu tuniky, legíny, bavlněné šaty, teplákové kalhoty a mikiny s barevnými potisky. V chlapecké skříni by neměla chybět kostkovaná košile, pruhované tričko nebo mikina s potiskem. Stylovým doplňkem pak bude prošívaná vesta, která se hodí jak pro kluky tak i pro holky. Nebojte se vrststvit.

Nezbytností jsou i nejrůznější potisky, květinové a geometrické vzory nebo umělá kožešina.