Zpátky do školy s Mlékárnou Valašské Meziříčí

Markéta Sirotková
27. Srpen 2018

Pomalu se blíží školní rok a s tím i starosti pro maminky a tatínky zajistit dětem zdravé a lahodné svačinky. Ty hrají důležitou roli v dětském jídelníčku, neboť nejen že zahánějí hlad, ale dodávají také dětem nezbytnou energií a dítě se během vyučování a odpoledne pak u různých mimoškolních aktivit necítí unavené. Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí lahodné jogurty i kefíry vhodné na dopolední i odpolední svačinku.

Novinkou je smetanový jogurt PREMIUM čokoládový s jahodami, višněmi a meruňkami. Smetanové jogurty mají jemnou, ale hustou konzistenci. Jsou vyrobeny z kvalitního českého mléka a jejich typickým znakem je ovocná příchuť na dně kelímku.

Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě. Pestré složení dělá ze smetanových jogurtů ideální produkt pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni. Nová řada Smetanové jogurty PREMIUM čokoládový
vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí s jahodami, višněmi nebo meruňkami a obsahuje, stejně jako ostatní ochucené smetanové jogurty, 8% tuku.

Nízkotučná kefírová mléka se hodí nejen jako osvěžení, ale také do studené kuchyně. Kefírová mléka obsahují probiotické kultury – Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus a jsou vhodná pro všechny věkové kategorie. Velkou výhodou je praktický uzavíratelný uzávěr, který umožňuje kefír zabalit i na cesty a lze jej tak konzumovat během celého dne. Vyrábí se v příchutích jahodové, meruňkové, višňové a přírodní.

„K dopolední svačince pro školáka doporučujeme některý z našich smetanových jogurtů doplněný o ovoce. Odpoledne pak při sportovních či jiných aktivitách, Kefírová mléka nízkotučná, která je možné, díky uzavíratelnému obalu, konzumovat opakovaně" říká ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí.