Zubní pasty Signal jsou nyní k dostání v BIO kvalitě

„Usměj se a celý svět se bude usmívat s tebou.“ Jak praví toto rčení, úsměv je důležitou součástí našeho života. A proto, aby se vám chtělo usmívat co nejčastěji, přišla značka Signal s novými pastami, které se postarají o perfektní výsledek.

Definice úsměvu praví, že jde o grimasu, která znázorňuje vnitřní radostné rozpoložení člověka. I když to možná zní trochu děsivě, jedná se o jednu z nejzdravějších a nejlepších věcí, kterou můžete každý den dělat. Úsměv totiž navozuje pozitivní myšlení a pocity, čímž účinně snižuje stres a špatnou náladu. Aby váš úsměv ale ostatní skutečně potěšil, je potřeba o něj pečovat. S kvalitní péčí o váš úsměv přichází značka Signal s novými pastami, které jsou v BIO kvalitě. Zubní pasty Signal BIO jsou k dispozici ve třech podobách, které se všechny pyšní certifikátem Ecocert Cosmos Organic. To znamená, že jsou naprosto přírodní a složky, které obsahují, pocházejí z ekologického hospodářství.

Pasta Signal Natural Whitening obsahuje přírodní bělící složky, které se zachovají šetrně nejen k vaší zubní sklovině, ale také k naší planetě. Ve vyvážené receptuře najdete výtažek z bio citrónů, přírodní oxid křemičitý nebo také zinek. Což jsou přísady, které napomáhají v boji proti zubnímu kameni a mají antibakteriální účinky.

Naproti tomu taková zubní parta Natural Freshness se zaměřuje na přirozenou svěžest vašich úst. Nejen při úsměvu tak pocítíte bio mátu a eukalyptus, který je v pastě obsažen v podobě esenciálního oleje. Tato zubní pasta posílí vaše zuby a osvěží dech, takže se budete moci smát naplno a bez starosti.

Poslední novinkou od Signalu je pasta Natural Protection. Jak již její název napovídá poskytuje kompletní ale přitom přírodní ochranu vašim zubům a dásním. To vše opět díky obsahu zinku, jehož účinek je posílen obsahem bio aloe vera.

Značka Signal myslela rovněž i na ty nejpřirozenější úsměvy za všech. Dětské zubní pasty jsou k dostání s chutí jahod nebo máty.

Nechte svůj úsměv zazářit, kdykoliv budete chtít!