NEWS & ARTICLES

Zůstaňte hydratovaní díky mikrodrinku Waterdrop

Na ranní kávu nebo latté po obědě nezapomeneme, ale s dodržováním pitného režimu je to horší. Zabraňte dehydrataci a dodejte tělu všechny potřebné látky. Kdykoli a kdekoli. Díky waterdropu, prvnímu mikrodrinku na světě, a jeho krásným designovým lahvím ze skla včetně speciálních limitovaných edic už zapomínat nebudete.

V jedné malé kostce se skrývá velká síla výtažků z přírodních superpotravin a vitamínů. Vyberte si můžete z pěti lahodných příchutí: Focus (limeta, zelená káva, baobab), Relax (ibišek, acerola, arónie), Youth (broskev, zázvor, ženšen a pampeliška), Defence (brusinka, šípek, moringa) a Boost (černý rybíz, černý bez, açaí). Stačí ji rozpustit ve sklenici nebo v designové lahvi ze skla z limitované letní edice. Kromě tekutin získáte cenné látky pro tělo a přirozenou energii, aniž byste konzumovali nepotřebný cukr nebo konzervanty.

Už žádné zbytečné plasty, jen krásné trvanlivé sklo. Objevte speciální letní edici skleněných lahví vyrobených ve spolupráci s výtvarnicí Marushou Belle či pouze několik desítek kusů s designem od Flowsofly. Od podzimu bude k dostání i limitovaná očíslovaná řada originální lahve navržená módní designérkou Natali Ruden. Jejím hlavním motivem bude origami jeřábu.

Od konce srpna budou v parfumeriích Fann k dostání krabičky jednotlivých druhů po dvanácti kapslích, ale také Discovery kity, v nichž jsou vzorníky se čtyřmi kapslemi. Můžete tak ochutnat všechny druhy a vybrat si tu svou oblíbenou.

Produkty pořídíte v e-shopu na www.waterdrop.cz. Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě!