Zveme vás na zábavný stand-up Honzy Drobného „Chlap bídná-Nádoba hříšná“ s promítáním

Tezera Švecová
19. Srpen 2019

Spisovatel, dobrodruh a cestovatel Honza Drobný po úspěšném vyprodání prvního nákladu knihy VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty, přichází s novým formátem svých veřejných vystoupení. První zábavně poučný cestopisný stand-up s názvem "Chlap Bídná-Nádoba hříšná" se uskuteční v Praze dne 16. září 2019 od 19:00 hodin v Divadle U Hasičů. Myšlenka na toto představení vznikla spontánně a na základě reakcí či spíše přání lidí, stejně jako již vydaná kniha. Druhé, rozšířené vydání vyprodaného nákladu knihy s názvem VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty bude k dispozici v srpnu 2019.

Stand-up s promítáním obsahuje životní okamžiky, nečekané situace i dobrodružství a představuje příběh o schopnosti i ve složitých situacích nahlížet na věci z různých úhlů a neztrácet humor, klid a rozvahu. Jedná se o přirozený přerod z původního standardního promítání fotek a videí z cest, které se společně s nezaměnitelným stylem Honzova vyprávění a úžasné atmosféře v publiku postupně proměnilo spíše v představení. Pro letošní rok se tedy Honza rozhodl tato svá vystoupení pojmout jako zábavně poučný stand-up s promítáním a nazvat ho dle vlastního rčení, které užívá v situacích, když ho někdo příliš chválí: Chlap bídná, nádoba hříšná. 

Mnoho historek až neskutečných situací z dopravních prostředků, setkání s potomky Inků v rodných vískách nebo naopak městských slumech či s buddhistickými mnichy, stejně tak s losy, tuleni, opicemi, o hodinách strávených s norským rybářem, o současné Honzově psí smečce, která se stala atrakcí nejen před cirkusem v Rakousku, o cestě, kdy za jeden den, noc a den zvládl 4000 km s přejezdem pěti zemí, o trochu jiném cestování se 600 kg krmení pro psí bandu, ale i vyprávění o nádherné přírodě a tradicích či srovnávání kultur – to vše a ještě mnohé více za doprovodu autentických fotografií a videí promítaných na plátně vám Honza s humorem či naopak s hlubším zamyšlením představí poprvé v září v Praze V Divadle U Hasičů

Vše pokračuje s novými zkušenostmi, zábavnými i poučnými historkami a rozrostlou psí smečkou v čele s Tekýskovou reinkarnací sibiřským huskym Sawadee a zachráněnci: voříškem Číro, brazilskou filou kříženou s labradorem Refi a staffordkou Meggie. Na všechny se těší dnes již nalezený bílý muž s celou svou psí bandou.