Zvládněte velikonoční úklid hravě s mopem Vileda Turbo

Chystáte se na velikonoční úklid, ale obáváte se, že ho z časových důvodů nezvládnete dokonale? Máte rádi čisté podlahy, ale nechcete se plahočit s hadrem a obyčejné mopy nadělají akorát šmouhy? Pak vyzkoušejte revoluční rotační mop Vileda TURBO, se kterým se stane vytírání zábavou!

Nový rotační mop Vileda TURBO se od toho dřívějšího liší mnoha inovacemi. Obsahuje dva druhy třásní - bílé a červené. Bílé tvoří 100% mikrovlákno, které dokonale saje a zaručuje snadný úklid. Červené třásně jsou vyrobeny z abrazivního materiálu, díky němuž i sebemenší nečistota nemá šanci. Trojúhelníkový nástavec se dostane do každého rohu a díky polohovatelné teleskopické tyči vás nebudou bolet záda.

Také kbelík má nově propracovanou konstrukci. Jeho podélná rukojeť zajišťuje lepší stabilitu spolu se snazší manipulací. Čelní otvor se postará o pohodlnější a intuitivní vyprazdňování. Kbelík navíc téměř nic neváží, přenášení z místnosti do místnosti tudíž nebude činit obtíže ani starší generaci.

Kbelík obsahuje speciální pedál, který jednoduše sešlápnete a Vileda TURBO vyždímá mop do poslední kapky. Tím odpadne máchání rukou ve špinavé vodě a ohýbání zad, což ocení hlavně senioři. Ždímač má speciální tvar, díky němuž zabráníte cákání vody mimo kbelík, takže nehrozí uklouznutí. Rotační mop Vileda TURBO je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Pořídíte ho v běžných sítích hypermarketů či hobby marketů a na e-shopu od 989 Kč.