Atrium Flora: Potěšte dárkem, u kterého se nemůžete splést

Udělejte radost svým blízkým a potěšte je dárkovým poukazem, který mohou využít k nákupu v obchodním centru Atrium Flora. Vsaďte na jistotu a darujte nákupy k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost a dopřejte svým blízkým volnost ve výběru toho nejlepšího, co opravdu potěší.

V Atriu Flora můžete nyní využít možnosti pořízení dárkových poukazů, které je možné uplatnit na nákupy v rámci celého obchodního centra. Nemusíte se tak trápit s vymýšlením nápadů a obávat se neúspěchu u obdarovaného – vsaďte na jistotu a nechte obdarovaného, ať si svůj vysněný dárek vybere sám.

Dárkové poukazy je možné pořídit v hodnotě 100, 500 a 1 000 Kč a hodí se tak skvěle ke každé příležitosti, ať už jako menší pozornost, nebo jako větší dar. Platí jak do obchodů, tak do restaurací a na jejich využití má jejich majitel 12 měsíců (od data prodeje).

Jejich pořízení můžete provést snadno přímo u infostánku v obchodním centru a hodnota poukazu musí být vyčerpána najednou v plné výši. Pokud byste chtěli poukazy ve větší hodnotě než 10 000 Kč, je nutné provést nejprve objednávku přes objednávkový formulář.

Seznam zapojených prodejen, kde je možné dárkové poukazy využít, stejně tak jako odkaz na objednávkový formulář v případě větší objednávky, naleznete na webových stránkách www.atrium-flora.cz/darkove-poukazy.

Atrium Flora si pro své zákazníky nachystalo také celou řadu jarních novinek v podobě příjemných slev, dárků k nákupu či výhodných akcích – kompletní seznam zapojených provozoven naleznete na webu www.atrium-flora.cz.