Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague: Kouzlo Prahy, aneb co jste v Praze ještě neobjevili

Že jste Prahu již několikrát navštívili a už vám připadá, že zde není nic, co by vás mohlo překvapit? Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague, luxusní hotel skrytý v uličkách Malé Strany, vás přesvědčí o opaku. Kouzlo Prahy je v tom, že nikdy nevíte, jaký skrytý poklad objevíte. Za každým rohem se skrývá tajemství v budovách, které zde stojí již po staletí, stejně tak, jako budovy hotelu. Augustine vám odhalí 800 let starou historii formou zvýhodněného zážitkového balíčku pro lokální hosty na letošní letní sezónu.  

 

Augustine hotel byl vybudován ze sedmi historických budov, z nichž nejvýznamnější je budova  Augustiniánského kláštera ze 13. století. Augustiniánští mniši poskytli část svého kláštera a z několika kojí pro mnichy vznikly unikátní luxusní hotelové pokoje, kde každý odráží historii jejich původu. Sami mniši nadále bydlí v sousedství a udržují s hotelem blízké vztahy. Augustiniánský kostel sv. Tomáše je propojen s hotelem Augustine původními historickými dveřmi. Jako utvrzení důvěry Augustiniáni hotelu darovali recept na tmavé klášterní Svatotomášské pivo. V budově hotelu se totiž skrývá ještě jedno legendární místo, a to bývalá Pivnice U Tomáše, na kterou rádi vzpomínají naši dědečkové. Ano, ten slavný černý ležák, je stále k dostání na jednom jediném místě, a to v hotelu Augustine a vaří se podle původního receptu Augustiniánských mnichů. Každého hosta také uchvátí třípatrové apartmá v bývalé astronomické věži mnichů, které nabízí dechberoucí výhled na celou Prahu. Kdo neuvidí na vlastní oči, neuvěří, že v Praze existuje luxusní apartmá  pod Pražským Hradem s tak úžasným výhledem.

Hotel Augustine připravil zážitkový balíček, který vám přiblíží kouzlo staré Prahy a který si můžete do konce sprna zarezervovat za úžasnou lokální cenu. Balíček zahrnuje pokoj Deluxe pro dva  včetně snídaně v klidné klášterní zahradě, přístupu do wellness zóny, ochutnávky proslulého Svatotomášského piva a osobní prohlídky prostorů hotelu, kláštera a kostela sv. Tomáše. Navíc vás určitě potěší 30 % sleva na spa procedury a 30% sleva z a la carte v restauraci Augustine nebo v klidné zahradě, a parkování zdarma. Zarezervujte si již dnes přes odkaz zde.