Čokoláda s láskou k deštným pralesům nebo nové růžové prosecc

Jak si nejjednodušeji dopřát chvíli pohody a pozvednout svou náladu? Pro mnoho lidí na světě k tomu stačí pár gramů oblíbené čokolády. Pokud chcete na Valentýna obdarovat svou drahou polovičku nebo single kamarádce pozvednout pozvednout náladu něčím opravdu kvalitním a jedinečným, vyzkoušejte nové čokolády prémiové řady Tesco Finest. Z šesti nových příchutí si vyberou všichni milovníci čokolády i sladkého obecně. A dokonce i fanoušci slaných chutí nepřijdou zkrátka.

Veškeré tyto čokolády nesou na svém obalu označení Rainforest Alliance. U produktů s tímto označením žáby si můžete být jistí, že kupujete produkt, který si zakládá na férovém a pozitivním přístupu nejen k přírodě, ale také k lidem, kteří se na produkci podílí. Produkty s touto certifikací byly vyrobeny metodami, které podporují sociální, ekonomické a environmentální pilíře udržitelnosti. Rainforest Alliance proto zaručuje, že si kupujete produkty, které přispívají k lepší budoucnosti nejen farmářů, ale také přírody.

Tesco Finest Hořká čokoláda s pomerančovou příchutí a krájenými mandlemi 

Vůně a chuť pomeranče si spolu s čokoládou skvěle rozumí a vyvolají ve vás hřejivý a pokojný pocit. Mandle se postarají o to správné křupnutí při každém kousnutí a zároveň vám do těla dopraví bohaté zásoby minerálů a zdraví prospěšných tuků.

Běžná cena 33,90 Kč

Tesco Finest Hořká čokoláda s krájenými mandlemi a cukrovými kousky s borůvkovou příchutí

Borůvky čokoládě dodají jemně kyselou chuť lesního ovoce. Cukrové kousky umocní sladkou chuť i přes hořkost čokolády. 

Běžná cena 33,90 Kč

Tesco Finest Mléčná čokoláda s mandlovým nugátem se slaným karamelem 

Lákavé spojení sladké a slané chuti. Propojení mandlového nugátu se slaným karamelem přináší jedinečný chuťový zážitek, který osloví zejména milovníky nezvyklých chutí. Skvěle se hodí také jako dárek, pokud chcete vybrat čokoládu, která zaujme a obdarovaný na ni hned nezapomene.

Běžná cena 33,90 Kč