Dobrodružství na vodě

Už od prvních letních paprsků se děti těší na každoroční vodní radovánky, během nichž si užijí radost z pohybu na slunci a čerstvém vzduchu. Nejen děti, ale i dospělí dobrodružství ve vodě milují. Zažijte je společně!

Zábava ve vodě i na souši

S mlýnkem na vodu se ve chvílích odpočinku na břehu spolehlivě zabaví malí i větší. Sadu doplňují lopatka, hrabičky a dvě bábovky a vybrat si můžete ze tří barevných provedení. Mlýnek se dvěma lopatkovými koly je vyroben z kvalitního plastu.

Mlýnek na vodu 28 cm s příslušenstvím zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 149 Kč. 

Házení ve vlnách

Zapojte se do hry se svými ratolestmi a užijte si skvělou zábavu společně. Nafukovací míč s potiskem Disney Princezny je vhodný i pro ty nejmenší, kteří se teprve učí házet. Motoriku si s ním hravě procvičí děti už od 2 let. Míč je praktický a skladný, což se hodí hlavně na cestách.

Nafukovací míč Disney Princezny seženete v prodejnách a e-shopu Bambule za 99 Kč. 

Jakou mám asi mušku?

Trefování se na cíl patří k oblíbeným venkovním aktivitám. Děti se při této hře zlepší ve svých dovednostech, jako je míření nebo odhad vzdálenosti. S vodní pistolí můžou navíc kluci i holky poškádlit své rodiče nebo sourozence. Pistole měří 55 cm a je k dostání ve 3 různých barvách.

Pistoli vodní 55 cm zakoupíte v prodejnách a e- shopu Bambule za 399 Kč. 

Kdo první objeví poklad

Děti se smyslem pro dobrodružství bude určitě bavit prozkoumávat svět i pod hladinou. Pro tuhle příležitost je připravená plavecká sada Wave Rider, ve které najdete šnorchl a plavecké brýle. Vše je uzpůsobeno tak, aby malí potápěči měli co největší pohodlí. Brýle netlačí na obličeji díky rámečku z měkké gumy a čočky z odolného a bezpečného polykarbonátu chrání před ultrafialovým záření a nezamlžují se.

INTEX 55647 Plaveckou sadu Wave Rider zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 499 Kč. 

Malí piráti

Pro námořní bitvu se skvěle hodí veselý dětský nafukovací člun. Děti od 3 do 6 let si můžou vybrat ze tří provedení – na kluky i holky čekají roztomilé motivy jako formule, letadýlko nebo rybka. Člun unese 27 kilogramů, je vyrobený z kvalitního vinylu a pro případ nehody je k němu přibalená opravná sada.

Člun dětský veselý vzor zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 199 Kč. 

Uvedené ceny platí od 14. 7. do 14. 8. 2022. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.