Dokonalý vánoční dárek? Luxusní povlečení od Asombroso

Vánoce, ty nejkrásnější svátky roku, jsou opět zde. Užijte si letošní svátky tak, jak to má být. V kruhu milující rodiny a přátel, s dobrým jídlem a hlavně v klidu. Běhání po obchodech úplně vypusťte, a i přesto pořiďte ty nejkrásnější dárky, které pod stromečkem nadchnou každého. Najdete je na e-shopu Asombroso, značky, jejímž autorem je světoznámý návrhář Osmany Laffita. Můžete zde vybírat z kvalitní kosmetiky, úchvatných parfémů, stylového oblečení i luxusního designového povlečení.

Luxusní povlečení Mi Casa Collection- ten nejlepší vánoční dárek

Tento designový kousek nadchne každého milovníka krásy a bytového designu. Kolekce povlečení Asombroso Feel Home, Mi Casa Collection je z bavlněného saténu (100% bavlna) a je oboustranné, lze ho tedy používat podle nálady a ladit s interiérem. „Nechte se společně se mnou unést a hýčkat luxusním materiálem, karibskými motivy a barvami, které se skrze vzpomínky každý den dotýkají mého srdce,“ říká ke kolekci sám autor.

Vybírat můžete ze 3 motivů

Celá kolekce je inspirována Kubou, kde se Osmany Laffita narodil. A také jeho vzpomínkami na dětství, „Mi Casa" znamená ve španělštině můj dům. Ve chvílích, kdy se mu stýskalo, kreslil a výtvory vířící ve vášnivých barvách Kuby pak přenesl do této kolekce.

Motivu Kubánská lilie vévodí safírově modrá lilie, která je skutečným šperkem kubánských zahrad. Dále zde najdete Tiare Maori, sladkou gardénii, které se na Kubě přezdívá bílý motýl a symbolizuje čistotu a romantickou lásku. Vše je doplněné o exotickou orchidej, plnokvětou růži a drobné kvítky Dávivce celokrajného.

Motiv Kolibřík zpodobňuje nezbedného návštěvníka zahrady Osmanyho rodičů, který Osmanyho fascinoval svým pohybem a rychlostí již od dětství. V designu jej doplňuje mochyně peruánská, ibišek, bomarea, liána monstera a impatiens hawkeri, známá jako netýkavka.

Třetí motiv je Strelície, která vás přenese do romantických zákoutí karibských zahrad. Tento nádherně barevný květ připomíná hlavu ptáka s dlouhým zobákem a chocholem z barevných pírek. Na povlečení je obklopen chladivými kapradinami, skvostnou Calatheou a palmovými listy.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný... dechberoucí… A takové jsou i všechny produkty Asombroso. Najdete je na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku pak navíc i v parfumeriích Fann.